Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenkit csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkit csak a külső érdekel?

Figyelt kérdés

Mindig csak olyan kérdéseket írnak ki, hogy:

"Túl kicsi a farkam, sosem lesz barátnőm?"

Olyat bezzeg sosem láttam még, hogy "Nem tudok magamról 10 percig sem beszélni, mert annyira leépültem már a valóvilágtól, sosem lesz barátnőm?"

Vagy..."Kicsik a melleim, szerintetek mekkora implantátumot rakassak be apám pénzéből?"

Ahelyett, hogy: "Gyakorlatilag egy papucsállatka szintjén vagyok agyilag, szerintetek elsőtől vagy másodiktól kezdjem újra az általános iskolát?"


Nem értem. Ennyi kell az embereknek? Csöcs meg fäsz? Aztán lehessen posztolgatni faszbúkra, hogy de jó pasim/nőm van? Vagy mi? Senkit sem érdekel már a másik értelme, lelke?


2012. jan. 8. 17:07
1 2
 1/14 Panda Péter ***** válasza:
miért, te járnál egy olyan emberrel, aki intellektuálisan király, viszont csak daruval lehet kiemelni az ágyából? nem hiszem.
2012. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
mert az emberek többsége felszínes, de azért ne általánosítsunk
2012. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy feltűnt-e, de ez az oldal nem a szerelem-szex szekcióban feltett hű de intellektuális kérdésekről híres. Itt tényleg ez érdekli az embereket, de ez nem a valóság leképezése. Ha a kettőt összetéveszted, akkor neked nincs életed, és/vagy nem jársz eleget kinn.
2012. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"mert az emberek többsége felszínes, de azért ne általánosítsunk"

épp azt tetted

2012. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért van kivétel is, de csak férfiak között.
2012. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"mert az emberek többsége felszínes, de azért ne általánosítsunk"

épp azt tetted


Ebbe hol az általánosítás, az írtam, hogy sokan felszínesek, de vannak kivételek, akiknek a belső fontosabb.


De kössél belém nyugodtan.

2012. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

# 1/6: Nyilván az alap dolog mindenkinél, hogy az egészséges testsúlyát próbálja megvalósítani. Ez nem ízlés, vagy tetszés kérdése, a túlsúlyosság jelentősen rövidíti az élettartamot.


# 2/6: Vannak kivételek természetesen, de ne legyünk már annyira hülyék, hogy külön keljen minden kérdéshez kiírni, hogy tisztelet a kivételnek, egyértelmű...


# 3/6: Nyilván a "valóságot" is figyelembe vettem, de sajnálatos módon, pont ugyan azt tapasztalatom az életben is, mint itt. Akik régen még egy kedves, megértő férfiról álmodoztak, most arról álmodoznak, hogy majd megbassza őket valami kigyúrt csávó a bulin. Miért?


És itt kapcsolódik be # 5/6, mert valóban majdnem igaza van, sokkal több a normális férfi, mint nő. 5 éve még teljesen fordítva volt. Mi lett a nőkkel?


Ja és nem, nem azért írtam ki mert elküldött ma is két nő, én kollektív az emberiségben csalódtam, nemtől független.

2012. jan. 8. 17:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert a média, meg a trendek ezerrel nyomják az emberek agyába h ezek a felsines dolgok az értékek! Hol hallottál te már olyat a tv-ben amikor belső emberi dolgokról beszélgetnek, vagy akámiről...gyerekvállalás, nevlés, betegség, öregség, empátia, figyelmesség, kedvesség...

Szerinted miért van ez a tv-ben elhallgatva?


Mert fogyasztói társadalmat nyomják, fogyassz , és ami nem jó azt csak úgy dobd el. Ez vonatkozik az emberi kapcsolatokra is. Nem beszélik meg őszintén a dolgokat az emberek. Pedig az élethez a jók mellett hozzájárulnak a nehézségek is. Más kultúrákban ezt természetesen veszik.


Meg nézd már meg milyen a gyereknevelés Magyarországon!

Tanítanak vmi emberi értéket a szülők a gyereknek? Vagy mutatnak vmi mintát? Azt tanítják, h legyen önző erőszakos, sunyi, mert akkor érvényesül, aztán egy csomó ember csodálozik, h miért nem érzi jól magát.


Nagyon gáz.


Biztos h fontos a külső vmennyire, de h a köztudatban egyáltalán nem is láteznek a belső dolgok fontossága az biztos!

2012. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Más kultúrákban? Sajnos a fogyasztói társadalom mindenhova beitta már magát, és úgy tűnik elpusztíthatatlan, mert magát az embert változtatja meg.
2012. jan. 8. 18:13
 10/14 anonim ***** válasza:
A nők mindig is a férfiaknak akarnak majd megfelelni, ezt teremtették a trendek, sajnáljuk. Saját tapasztalat is, hogy a rendes lányok sokáig egyedül maradnak, és csak azt látják, hogy a náluk jóval szexisebben felöltözött lányok tarolnak. Senki nem mondja nekik, hogy később ez még megfordul, hogy őket is fogják értékelni, csak az jön le belőle, hogy a fiúk nem néznek rájuk, a lányok meg piszkálják.
2012. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!