Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nő, mint nagy gyerek?

Egy nő, mint nagy gyerek?

Figyelt kérdés
a barátom szerint olyan vagyok mint egy gyerek. Sokszor dedósan viselkedem az tény. Szeretek bedurcázni, bújni mint a macska, hülyéskedni. De emellett nem vagyok felelőtlen, rendesen dolgozom tanulok, magam tartom el, szóval ha komoly dolgokról van szó nem szeleburdiskodom el a dolgokat. De ugyanakkor igaza van a barátomnak úgy viselkedek ha vele vagyok sokszor mint vmi idétlen kisgyerek...szerintetek ez baj? Ő persze azt mondja nem, de mégsem értem miért vagyok ilyen?
2013. ápr. 27. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ebben semmi furcsa...nekem a barátom olyan néha, mint egy kisbaba :)
2013. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"szerintetek ez baj?" - Ha nektek nem baj, akkor nekünk pláne nem. :)

Hogy miért vagy ilyen, azt honnan tudnánk, ha még ti sem tudjátok?

2013. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik:) én is olyan vagyok mint te, nem vallom magam gyerekesnek! Én inkàbb szerencsétlennek érzem magam néha, de nem emiatt, én mindíg elrontok mindent, és néha úgy érzem hogy erre pàrom is reagàl, bàr nem mond semmit...viszont ez az àltalad említett "gyerekesség" valahol kompenzàlja ezt:)
2013. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát én is azt látom h őt ez sokszor bosszantja h kicsit kétbalkezes vagyok néha...meg sokszor mondja "olyan vagy mitn egy gyerek" és nekem mindig az ugrik be h ez tök negatív...és még ha azt is mondja h nem baj mégis azt gondolom h valamilyen szinten csak zavarja ha ennyiszer szóba hozza
2013. ápr. 27. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez töknormális... ;)
2013. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20f
2013. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kétbalkezesség szúrja kicsit a szemét, de nem hiszem, hogy meg akarna bántani. Téged is zavar ez a dolog? Mert ezen lehet segíteni, pl. sporttal. A mozgáskoordináció fejleszthető.
2013. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok a szó szoros értelmében kétbalkezes. Nagyon jó a kézügyességem, szépen festek barkácsolok, Inkább szeleburdi vagyok és mondjuk nem fektetek annyi energiát bele h odafigyeljek h ne borítsam mellé a cukrot kicsit vagy morzsázzak
2013. ápr. 29. 17:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább trehányság, mint szeleburdiság! Főleg ha nem takarítod fel magad után!
2013. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de feltakarítom....
2013. ápr. 29. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!