Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Angliában élek, és nem tudok...

Angliában élek, és nem tudok mit kezdeni magammal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A munka sok, szabadidőmben otthon ülök, és netezek, költekezni nem nagyon szoktam. Valami iskolát elkezdenék, de ennyi munka mellett nem lesz időm. A szakmám okj-s informatikus, eddig még nem próbáltam elhelyezkedni vele, sajnos helyi végzettség nélkül nem sok esélyét látom.

2013. ápr. 27. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
igyál. nagybritanniában egy klubban szerencsére egyedül is ihatsz. vagy olvass, hiszen a könyv baromi olcsó, vagy írjál hülye válaszokat a gyk.hu oldalon.
2013. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Költözz haza
2013. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olvasni azt szoktam, van könyvtár, könyvesbolt is elég. A kocsmák meg balhés helyek esetenként, múltkor megjártam, azóta nem szívesen megyek.
2013. ápr. 28. 00:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Hazaköltöznék, akkor nem tudnám, hogy milyen munkához fogjak.
2013. ápr. 28. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg probalj informatikuskent elhelyezkedni

vagy nezd meg az open university-t meg az online degreeket

infobol van egypar ha jol emlekszem


most te mit csinalsz?

en Londonban vagyok - vagyis most ideiglenesen itthon...

2013. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ott vagyok, raktárban. Az Open Universityn gondolkodtam, de nem néztem át a lehetőségeket.
2013. ápr. 28. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!