Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már, hogy nem...

Éreztétek már, hogy nem vagytok elég jók mint ember?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Mindig is közvetlen voltam, könnyen barátkoztam, jó társaságban voltam, kerültem a drogokat, persze a bajt kevésbé. Imádtam a gimit és a képzést amire jártam, bandáztunk, buliztunk és hát úgy éltünk ahogy nem kellett senki előtt szégyenkezzünk és ne legyen amit megbántunk volna..

Viszont az élet nem csak ebből áll, tovább kellett lépni, a banda szétszakadt, sokan külföld, más megyékbe költöztek, dolgoznak, stb. Én is elköltöztem, dolgozom.. Viszont elég rossz, hogy egyedül vagyok és hiányoznak azok az idők..


Gondoltam mostanában, hogy megpróbálok lányokkal ismerkedni, örülnék ha lenne egy barátnőm, nem vagyok nagyra vágyó. Gimiben nem volt olyan nehéz dolgom (nem akarok önelégültnek tűnni, de nem vagyok rossz pasi), viszont fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá ismét.. Próbáltam már bulikban, klubbokban, de semmi eredménye.. Lehet mégsem vagyok elég jó ember ahhoz, hogy barátnőm lehessen? Elvégre megvagyok egyedül is, de azért ez a gondolat eléggé megragadt mostanában a fejemben... Nem tudom mit tegyek ha barátnőm nem lehet, mivel köthetném le a figyelmem. Gondoltam már arra is, hogy új barátokat keresek, de ez még kicsit korai.. :)


2013. ápr. 28. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én úgy érzem,hogy egy fantasztikus,jó ember vagyok,környezetemben is ezt mondja mindenki még sem értékelnek a csajok,én ezt érzem sajnos
2013. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
lehet barátnőd csak ne add fel megfogod ismerni a megfelelő személyt csak legyél úgyanilyen nyitott :)
2013. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pain for Pleasure ***** válasza:

Igen, én szinte mindig így érzek, ezért vagyok zárkózott.

21/l

2013. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Közben észrevettem egy csomó hasonló ilyen kérdés van, hogy miért nincs csajom és a válaszadók nem igazán szokták ezt tolerálni. Nem akarom magam sajnáltatni, nem ezért írtam... Viszont a kritikát elég rosszul viselem, még ezt a kérdést is törölném ha lehetne valahogy ezek után..:D
2013. ápr. 28. 12:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ember nem születik jónak,esetleg a nyomás alatt megjavul látszatra,ennek fényében nem is lennék kíváncsi senkire sohasem.


Forever Alone

2013. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és barátokat keresni nem korai sosem.
2013. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet..
2013. ápr. 28. 12:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatal vagy és mint írtad jóképű is.

Ha magabiztosan állsz megint a dolgokhoz (mert mint írtad szerintem kicsit visszavettél a lendületből ahogy szétszéledt a banda) akkor minden megint rendben lesz.

Semmi sem tart örökké és nem szabad a múltat siratni. Élj a jelennek :D

2013. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan így érzem.
2013. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem attól leszel rossz ember, hogy nem találsz barátnőt :) te jó vagy, és biztos majd megtalálod a párod :)

barátkozni miért lenne korai?

20L

2013. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!