Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik nagyon elrontották az érettségit, ergo rossz tanulók voltak? Mit kezdtetek magatokkal?

Figyelt kérdés
Elmentetek egy elcseszett OKJ képzésre időhúzásnak? Beestetek egy büfészakra egy főiskolára? Milyen alternatíva van azoknak a jövőjükre nézve akik nem zsenik? Mára tényleg csak mérnökként és orvosként lehet érvényesülni?

2013. ápr. 28. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

a rossz tanulóknak is ott a fizetős és a levelező.

Meg fizikai munka is nagyon keresett jobban mint a mérnöki meg az orvosi mivel mindenki értelmiségnek tanul mint orvos, jogász, mérnök ezekből tuljelentkezés van.

Kihalnak a jó kis ezermesterek mint a szüleink, nagyapáink. Szóval srácoknak műszaki, szerelő, építőmunkás stb

Lányoknak meg rengeteg munka van. Próbálj arra felé menni ami érdekel.

2013. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2-3as lett az érettségim, mivel nem tudtam mi akarok lenni és nem értettem minek nekem történelmet tanulni amikor A, nem érdekel, B, ebből nem fogok tudni megélni, C, az már elmúlt és ha akarunk se tudunk rajta változtatni. Nem mentem főiskolára, elvégeztem egy technikusit környezetvédelemmel kapcsolatban 2 év alatt, mondhatom ki törölhetem vele (bár érdekel a környezetvédelem és az újrahasznosítás, de ahhoz 50 millió kellene alsó hangon, és az se biztos hogy elég lenne.. mindegy) Utána elkeveredtem egy raktárba mint árukiszedő, ott voltam 9 hónapig. Mellette összehoztam egy weboldalt ami havi 20e-et hozott passzívan, ezt eladtam 200e-ért + jött hozzá még a keresetem is, mert időm nem volt hogy elköltsem. Aztán felmondtam mert elegem lett a gyökér főnökökből, meg a 13-15 órázásból + hétvégi munkából. Kerestem egy másik okj-s tanfolyamot, most azt végzem mellette lett egy kis vendégköröm amiből fent tartom magamat. Mivel még tart a suli így elég kevés időm van mert tanulni kell nyakamon a vizsga+gyakorlati időmet is teljesíteni kell. Szóval nem hirdetem magam. Utána megtanulok németül+angolul minimum középszintre (papír nem érdekel, gyakorlati tudás kell nekem) és irány hajóra külföldön. Már van is egy ajánlatom, csak mivel suli + nyelv is hiányzik így nem tudok menni.
2013. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*ahhoz képest hogy 2-3as lett az érettségim és a raktárban 550ft volt az órabérem, most 2ezer, és még így is olcsóbb vagyok a konkurenciánál... csak mivel nem vagyok vállalkozó így marad az ismerősi kör.
2013. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!