Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogyha valakit...

Miért van az, hogyha valakit jobban megismerek akkor már nem érdekes számomra? Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Amíg meg nem ismerek valakit addig kedves, oszinte, érdeklodo vagyok vele, de miután már jobban megismertem egyszeruen nem érdekel. Nem is hogy nem érdekel, inkább félek tole. Tudniillik én mindig oszinte vagyok az emberekkel, néha túlságosan is, és utána mindig szégyellem magam, félek az emberektol. Félek, hogy már mennyi mindent tud rólam az a valaki és olyankor menekulési kényszerem van, néha meg is utálom az illetot. Annyira sem merek a szemébe nézni mint ezelott.

Egyszeruen már tobbé nem érdekel és csak menekulni akarok, félek tole, akármilyen jó barátok is leszunk.

Lehet, hogy az onbizalom hiányom miatt van? Azt sem tudom megérteni, hogy valaki egyáltalán hogy kedvelhet egy olyan embert mint én vagyok! Nem csak az emberektol, de saját magamtól is menekulok...


2009. szept. 27. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
van msn-ed? hány éves avgy lány/fiú??
2009. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!