Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék erősebb...

Hogyan lehetnék erősebb "lelkileg"?

Figyelt kérdés

Problémám az, hogy nagyon rosszul tűröm a negatív kritikát, főleg akkor ha az családtagtól– baráttól érkezik, egész napra el tudják rontani a kedvemet.


Most például amiatt érzem magam rosszul, hogy apám azt mondta, hogy önző vagyok és csak a saját bajaimmal foglalkozok. Annyira leesett az állam, hogy csak annyit válaszoltam, hogy "nem hiszem". Sok barátomnak állandóan segítek ha tanács kell, húgommal is tanulok, az oldalra sem azért járok föl, hogy csak kérdezzek, tehát rohadtul nem értem miért rám mondta ezt apám.

Tök értelmetlen reggeli konfliktus volt talán az oka, nővéremmel vesztem össze, már nem bírom, hogy ott rúg belén ahol csak lehet és azt várja el, hogy én rendes legyek vele, szerintem ez nem így működik.


Jobban járnék, ha egy érzéketlen köcsög lennék, akit nem viselnek meg a beszólások?


18F


2013. máj. 1. 14:14
 1/3 anonim válasza:

igen, jobban járnál

én is hasonló voltam hozzád, de most már megtanultam elterelni a figyelmemet ha olyat mondanak

2013. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1# Talán igazad van.
2013. máj. 1. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi baj a kedvességeddel!Egyszerűen meg kell tanulni elengedni a füled mellett az ilyen megjegyzéseket.

Ne szólj vissza vagy hasonlók,mert azzal magadat minősíted!

Segíts ott,ahol tudsz,és ha még mindig piszkál,hát ne figyelj rá!

Ha már nagyon idegesít,akkor te is szólj neki,ha elront valamit.Hidd el,hamar fel fogja adni! ;)

2013. máj. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!