Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész télen ilyen katasztrófa...

Egész télen ilyen katasztrófa lesz az öltözködés?

Figyelt kérdés

Kész tortúra!!!Amúgy is utál öltözni, az overál feladását pedig végig üvölti, a sapkát is le akarja tépni, mire elindulunk tiszta vörös szegénykém feje a sírástól, és potyognak a könnyei....utána semmi gond.

10 hónapos kisfiú anyukája


2009. okt. 16. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Babám 4és fél hónapos, nálunk is szörnyű az öltözés.

A sapkát utálja, én még overált nem adtam rá, de a vastag kabátját is utálja, mert nem bír benne mocorogni , meg az ujját szopizni.

2009. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is ue van. En ugy oltoztetem 8 hos kisfiamat, h en mar kabatban, cipoben vagyok,h amint feladtam ra mindent indulhassunk is mert o is ugy kiabal,h leizzad mire a vegere erunk a ruhaknak. Rolam meg mar csopog a viz persze mire kierunk....ha vki tudogyuszit kap az en leszek..:)) Hat, ez van, majd csak kinovik ezt is. Erre nem tudok mit kitalalni, h jobb legyen neki. Utalja az oltozkodest.
2009. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az overál szerintem még mindig jobb, mint külön nadrág, pulcsi, kabát. Lehet, hogy nem is olyan meleg, és biztos, hogy nem tudnak benne annyira mozogni. A kislányom a sapkát még elviseli, de a cipőt rá sem tudom adni, ha meg igen, azonnal lerúgja. Szerencsére előjött egy talpas overál, ma azt kapja. De szerintem ez a mizéria marad. Ja, és én pl. előre felöltözök, hogy ha ő készen van, már csak a kabátomat kelljen felkapnom. De mire végzünk, már a hátamon folyik a víz. Kíváncsi leszek, mikor fogok először igazán jól megfázni. Már várom a tavaszt....
2009. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15hónapos a fiam, már kezdi megszokni, meg szeret lejárni, és tudja ahhoz öltözünk.szerintem ez is, ahogy nőnek könnyebb lesz.a sapkát utoljára adom rá, meg a cipzárt is az ajtóban húzom fel.
2009. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is könnyebb lesz ha már jár. Én is előbb felöltözök, aztán gyorsan ráadom a ruhát, közben már mondom, hogy megyünk ki..a cipőt úgy adom rá, hogy az ölemben ül és közben nagyokat nyögök és bohóckodok, hogy milyen nehezen megy rá, ezen jót nevetgél, és a cipő felhúzást is átvészeljük. Kabát rá kigombolva, aztán az ajtóban miközben már ő próbálja az ajtót feszegetni ráhúzom a sapit és a felrántom a zipzárat a kabátján és már kint is vagyunk. Ahogy az előttem szólók írták, rajtam csorog a víz, de az 1 éves lányom már vigyorog, hogy kimehet.
2009. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!