Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám ma tiszta...

10 hónapos babám ma tiszta "gyagya". Semmi sem jó neki, nem találja fel magát, csak nyűglődik egész nap. Front van esetleg? Csak azért fura, mert amúgy egy jó fej csajszi, de ez a mai nap:- ( ( ( (katasztrófa.

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont most akartam feltenni a kérdést. 3 hónapos babánk egész nap csak nyűglődik, egyszer sikerült csak elaltatnom, akkor is csak cicin, igaz, akkor aludt 2 órát, de azóta alig tudja nyitva tartani a szemét, de nem alszik. Biztos front! Holnap új nap virrad:)
2010. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgy tudom melegfront van. 28 vagyok de én is nyűglődöm :D
2010. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
remélem csak átmeneti,és nem marad ilyen "kisördög"
2010. máj. 3. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
az én kislányom pont fordítva ő egész nap meg tegnap is majdnem csak alszik.enni kell fel.remélem éccaka is alszik a kisasszony.:)10 hetes amugy.
2010. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én bébim (4 hós) is alszik, pedig délelőtt is aludt 3 órát. 1 órát volt ébren, ettünk, majd kipakoltam sétához, de olyan nyűgi volt, hogy muszáj volt lefektetnem.
2010. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne tudd meg mennyi ilyen lesz még, és soha nem fogod megtudni, hogy mi volt az oka. Nálunk a következők voltak esetenként (talán) az okok: front, fogzás, kezdődő betegség.
2010. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!