Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha új emberek...

Mit tegyek, ha új emberek közé kerülök egyszerűen teljesen leblokkolok. Ha ők nem kezdeményeznek beszélgetést, én sem. Hogyan küzdhetném ezt le?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz! Muszáj neked megtenned az első lépést, különben elkönyvelnek ilyennek! Hajrá!! :)
2013. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy van!
2013. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval,ha egyszer ezt csinálom,akkor ilyennek vagyok elkönyvelve? Mert egy összeszokott társaságról volt szó,és hát úgy gondoltam,hogyha ők nem kezdeményeznek,akkor valószínüleg nem vagyok szimpatikus nekik,vagy nem tudom. Rosszul csináltam?
2013. máj. 3. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, én úgy gondoltam, hogy mindenki új... na mindegy, a lényeg nem változik. Neked kell az első lépést megtenned!


Amúgy ha még semmit nem tudnak rólad, akkor honnan tudnák, hogy szimpatikus vagy, vagy sem?

2013. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem egy teljesen össze szokott társaságról volt szó. Hát..első benyomás:)
2013. máj. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!