Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A gyenge lélek hogyan tudna...

A gyenge lélek hogyan tudna megerősödni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy gyenge a lelked?
2013. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
túlérzékeny vagyok, sokáig őrlödök egy rossz dolgon könnyen elzárkozom
2013. máj. 4. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
húsleves b+
2013. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jó kérdés xD

hát, szerintem először kezd el figyelni magadat, a reakcióidat, és próbálj rájönni a miértekre... akkor könnyen meg tudsz változni

2013. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is túlérzékeny vagyok, a rossz dolgokon akár még hetekkel, hónapokkal később is őrlődtem. Én tudatosan kezdtem el önismereti, pszichológiai könyveket bújni, hogy értsem, miért érzem azt amit, és idővel sok dologra jöttem rá. Idővel már nem is húztam fel magam annyira a dolgokon. Ha megbántott egy számomra fontos személy, akkor nem sírtam el magam, hanem "felnőtt" módon nyugodt maradtam.

Van egy mondat, amit javasolt valaki, azóta, ha történik valami, én is ezt kérdezem magamtól: És akkor mi van? A fura az, hogy hatásos. Mihelyt megkérdezem magamtól, máris nem látom olyan szörnyűnek a dolgot.

2013. máj. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a hit segitett.
2013. máj. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kései válasz, de annál hasznosabb: A szenvedés erősíti a lelket!
2015. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!