Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék? Félek másoktól....

Mit tehetnék? Félek másoktól. Van valaki akiben megbízhatok?

Figyelt kérdés
Általánosban utáltak az osztályban az édesanyám miatt. Az osztály alapból nem volt valami összetartó. Mivel én jó tanuló voltam/vagyok és édesanyám tanár, ezért azt mondták, hogy én semmit nem tettem azért hogy ilyen jegyeim legyenek, egyszerűen anyám elintézte nekem. Mikor első lettem angol szépkiejtésiversenyen rögtön azzal piszkáltak, hogy biztos azért mert anyu barátnője az angoltanár. Volt egy állítólagos barátnőm, de egyik nap mikor kimentem testnevelés után a lányöltözőből és megálltam az ajtóban, mert intett nekem a tanár, hogy várjam meg, hallottam ahogy az a barátnőm rólam beszél, hogy szerinte mennyire elvagyok szállva magamtól azért mert anyukám a suliban tanít. Utána már senkivel nem beszéltem az osztályból, próbáltam "láthatatlan" lenni. Aztán elkezdtem a gimit és lett két barátnőm, akikkel jól eltudok beszélgetni, de ha hármasban vagyunk harmadik keréknek érzem magam. Alapból vidám vagyok, de most már egyre bizalmatlanabb vagyok az emberekkel szemben. Szükségem van már valakire, akivel beszélgethetek bármiről. 15L

2013. máj. 4. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

És úgy gondolod, hogy pont a gyakorin fogsz ilyen jólelkű embert találni ?

Ez az oldal tele van beteg állatokkal.

Szerintem ne itt keresgélj.

Próbálj meg emberek közé menni, barátkozni másokkal.

2013. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz ha gondolod, szívesen beszélgetek veled.


Az előző válaszolónak mondanám, nem mindenki beteg állat, vannak normálisak is, mint én, akik felajánlják a segítséget.....

2013. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!