Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért nem tudok könnyen szerele...

Mért nem tudok könnyen szerelembe esni?

Figyelt kérdés
17 vagyok.. és ha összeismerkedem egy fiúval akkor kb 1 hónap után bevallja, hogy odáig van értem én meg csak barátként szeretem és ezt persze el is mondom. Aztán jön a tipikus dumával, hogy majd megszeretem meg stb csak idő kell. Aztán vagy fél évig nem hagy hiába próbálom elmondani, hogy ebből úgyse lesz semmi.. de nem egy ilyen fiú volt már akinek "összetörtem a szívét". Pedig én tényleg nem akarok senkinek sem rosszat és már nagyon elegem van belőle, hogy én nem tudok senkit sem megszeretni úgy. Jó persze még csak 17 vagyok és még nincs itt az ideje.. de akkor is nem értem... Mért van ez? Valaki segítsen már megérteni...

2013. máj. 6. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne keress kapcsolatot! Így tényleg semmi értelme...
2013. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondom mért? Nem azt mondtam, hogy amortizálj le azzal, hogy egyedül fogok meghalni.
2013. máj. 6. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Valszeg még nem találtad meg a párodat azért. Próbálj meg kinézni magadnak valakit és flörtölj vele manapság nem gáz ha a lány kezdeményez. ha te választasz akkor okkal teszed így nagyobb az esély a szerelemre. Vagy várj... aztán csak horogra akad az "igazi" ;)
2013. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dani900 ***** válasza:

Mert eddig gondolom, csak fiúkkal volt dolgod.

Akik még nem nőttek fel, sem agyilag, sem érzelmileg, mindig hiányzik belőlük még valami.

Majd ha találsz egy férfit, akkor lesz szerelem ;)

2013. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Komolyan nem hogy örülnél. Persze nem annak, hogy megbántasz embereket, hanem annak, hogy nem leszel szerelmes. A szerelem szívás. Várd meg azt aki miatt megtanulsz szeretni. :) ;)
2013. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!