Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak mások ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak mások ilyen könnyen szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Az emberek folyton szerelmesek, a barátaim is minden héten másba. Én még sosem voltam, pedig már huszonéves vagyok (lány). Egyáltalán nem vagyok egy érzéketlen típus, mégsem éreztem még ilyet. Más is van ezzel így ilyen korban???

2012. okt. 12. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem voltal te szerelmes, csak az ember sokszor annyira meggyozi magat egyes dolgokrol, hogy elhiszi, hogy o nem volt.
2012. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan is volt, hogy sok jo dolgot hallottam valakirol barataimtol, de meg eletemben nem lattam, aztan mikor meglattam kulsejebe is beleszerettem.
2012. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem voltam. Barátom sem volt még, mert hiába tetszett valaki, vonzódtam is hozzá, de nem szerettem úgy meg és így nem lett belőle párkapcsolat:S Csak olyan volt akit nagyon kedveltem.
2012. okt. 12. 11:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Igaz egyszer voltam már szerelmes, jól megszívtam, de az már régen volt, azóta mintha kihalt volna belőlem az az érzés. 18F
2012. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Énis aránylag későn estem először szerelembe. Lehet nálad lassabb a folyamat, nehezebben nyílsz meg, így az érzelmek is nehezebben jönnek. Vagy még nem találtad meg az igazit. Szerelmes akkor lesz az ember igazán, ha külsőre is megfelel az illető és belsőre is álmai pasija. :)
2012. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az hogy járnak és szerelmesek nem ugyanaz azis lehet élveztes ha ugy jersz valakivel aki tetszik hogy nem vagy szerelmes .
2012. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem minden esetben jó az, mert ha a másik beléd szeret, és utána szakítasz vele, akkor eléggé összetudod törni..
2012. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden héten másba? Na akkor gondolhatod mekkora "szerelem" lehet az!

Egyszer, amikor nem is számítasz rá, biztosan fog jönni egy olyan ember, aki ki tudja váltani Belőled az igaz szerelem érzését!

2012. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én sem tulajdonítottam ennek eddig túl nagy jelentősséget. Pont így voltam vele, hogy majd úgyis jön egyszer valaki, akit szeretni fogok. De az évek telnek én meg csak várok és reménykedem.
2012. okt. 12. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha minden héten másba szerelmesek, az bizony inkább vonzalom, mint igaz szerelem. Minden kapcsolat vonzalommal kezdődik... aztán ha jobban megismered a másikat, akkor lesz szerelem. Nyugi, nem kell elsietni a dolgokat, hagyd, hogy alakuljanak (nekem majd' 23 évesen volt az első párkapcsolatom :D).
2012. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!