Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet egy kicsit hülyén...

Lehet egy kicsit hülyén hangzik, de vannak köztetek pszichopaták? Szivesen beszélgetnek hozzám hasonló ill/ felfogású emberekkel.

Figyelt kérdés
Ám csaj vok, ami naon ritka ebben az esetben(20%) és 17 ezt a kérdést többször meg fogom látogatni, ha később is vettétek észre, irhattok :P
2009. szept. 29. 16:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Hülyén hangzik..Menjél elmegyógyintézetbe, ha társaságra vágysz :D Te mitől vagy pszichopata?
2009. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
3%
igen, engem is érdekelne hogy mit jelent neked az hogy pszichopata?
2009. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
szia! én a wikipédián leirt tünetek közül elég sok van nekem. Nem vagy egyedül :D
2009. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Aki pszichopata, az egy nagyon súlyos elmebetegségben szenved. Ha az vagy, sajnállak, de inkább a szokásos kamaszkori "félrefelfedezésről" lehet szó. Ne izgulj, ki fogod nőni a "pszichopataságot".
2009. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Én is az vagyok. Adj elérhetőséget légyszi, jó lenne dumálni.
2009. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
HRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRR!!!
2009. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ti aztán nagyon informáltak vagytok...a pszichopaták nem elmebajosok, hanem lelkibetegek... sőt az átlagosnál sokkal intelligensebb emberek. Szal ti sok érzelmi tatyó dugjátok fel magatoknak a véleményeteket, mikor halvány fogalmatok nincs az egészről.

//3. es 5. itt az msn: kyimx@hotmail.co.uk

2009. szept. 29. 22:35
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

"A pszichopata a többi embert tárgynak tekinti, akiket manipulálni és kihasználni kell, úgy, ahogy többségünk egy csavarhúzót vagy egy papírzsebkendőt használ. A szociopata gyakran agresszív, nem érez empátiát mások iránt (bár megjátszhatja), és nem érez szégyent vagy megbánást a visszaélései miatt.

A pszichopata tökéletesen szalonképes, pontosan tudja, mennyi szenvedést tud cselekedeteivel okozni környezetének, csak éppen nem törődik vele."


Írhatnál még ide pár sort, érdekes lehetsz.

2009. szept. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem arra voltam kiváncsi, h mi a pszichopata fogalma, azt jómagam is tudom.nem gondoltál már erre? : /.... ám köszönöm lelkes fáradozásod. még hogy boldog legyél teszek is hozzá "A pszichopata kevés érzelmet mutat önmagán kívül bárki iránt. Erős hajlamot mutat a hazudozásra. Vakmerő, kalandvágyó, és tehetséges szélhámos, aki könnyedén manipulál másokat, és nem érez bűntudatot, ha fájdalmat, szenvedést okoz másoknak."
2009. szept. 30. 06:08
 10/19 A kérdező kommentje:
lehet pszichopata vagyok, de jobb ember is lehetek nálad.. nem ismersz : ] például nem oltogatok szórakozásból és nem itélkezek. ellehet gondolkodni
2009. szept. 30. 06:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!