Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért parázok mindentől?

Miért parázok mindentől?

Figyelt kérdés

Eléggé zárkózott,félős,mindentől parázós,mindenen eszem magam típusú 35 éves nő vagyok.Szó szerint mindenen eszem magam,ha elindulok itthonról több óra mire el tudok indulni.Az erős szívdobogástól kezdve minden nyavaja kerülget. Nagyon nehezen kommunikálok emberekkel,állandóan leblokkoltnak érzem magam.Társaságban meg se bírok szólalni,inkább arrébb vonulok,h ne zavarjak másokat.Ebből kifolyólag barátaim sincsenek,nem is tudom mit csinálnék,ha nem lenne a gyerekem,ő tartja bennem a lelket.Tisztában vagyok azzal is,h beteg vagyok,h ez így sehova se vezet.Hozzátenném még,h kényszer és pánikbeteg vagyok.Nemtudom azt se h hol helyezkedhetnék el így,sehova nem vesznek így föl.A gyerekem már nagyobb,nem szülés utáni depresszió kínoz.Vannak múltbéli problémáim,amire egyáltalán nem vagyok büszke,de fogalmam sincs,h lépjek túl rajtuk.Gyerekkorom óta zárkozott,magamba forduló emberke voltam,de sajnos túlzottan azzá váltam.Valószínű azért lettem ilyen,mert nincs kivel megosztanom a problémáimat.Inkább magamba gyűröm,de úgy érzem,ez nem igazán vezet sehova.

Van valaki hasonló cipőben? Vagy esetleg,valami tanácsot valakitől,h mi lenne a jó megoldás?

Vagy csak én vagyok ilyen lelki nyomorult?



2013. máj. 9. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ide leírhatod a problémáidat, ha az segítene! :)
2013. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló problémákkal küzdök, csak nincs gyermekem, és nem is lesz, mivel a kényszeres dolgaim miatt nem tudok párkapcsolatot kialakítani, mert mindenki mellett szorongok. Annyit teszek, hogy a szobámban ülök egész nap. Nem szeretek emberek közé menni.
2013. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sztem én is pánik beteg vok és csak 25 vok,nálam is akkor van baj ha menni kell valahova, még rosszabb ha egyedül kell mennem,én is telljesen magamba vok fordulva ez miatt :((.
2013. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sparr0w ***** válasza:
Komolyan megértek itt mindenkit, mert én is ilyen voltam 15-16 éves koromig, de egyszeráen "megoldottam" és bárcsak leírhatnám hogyan, vagy milyen módon, de az a baj hogy nekem nem tűnt fel egy konkrét dolog ami segített volna fokozatosan az évek során egyre könnyebben ment minden, talán az egyetlen amire vissza tudok emlékezni ahogy a mostohanyaám mindig el akart nyomni én pedig csakazért is szembe mentem vele és mindenkivel aki neki adott igazat, persze ez valószínű nem a legjobb megoldás, csak így alakult. Azért azt sem mondanám hogy minden rendben, mert a társadalomba soha nem tudok beilleszkedni a szó köznapi értelmében, de a feljebb írt dolgokon sikerült túllépnem.
2013. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!