Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veled volt már olyan, hogy...

Veled volt már olyan, hogy szeretted egy barátnődet, mégis féltékeny voltál rá?

Figyelt kérdés

Van úgy, hogy úgy érzem semmi okom a féltékenységre, és csak ront a kapcsolatokon, ilyenkor minden fényesebb, és jobban bízom magamban, ami jó.

De van úgy, hogy eléggé rámtör a féltékenység egy barátnőm kapcsán, érdekes módon, más emberekkel nem érzek így, csak vele. Bele gondoltam, mi van ha pont emiatt látom mindenkinél értékesebb embernek. Kissé önkép zavaros szitu. Voltál már ilyen helyzetben?

Amúgy volt még egy ilyen közeli barátnőm, vele is így voltam, de ahogy fokozatosan leépült a kapcsolatunk, egyre inkább "kiábrándultam" belöle, szóval mamár elég nevetségesnek tartom az akkori irigységet.


2013. máj. 10. 22:10
 1/3 A kérdező kommentje:
(amúgy egy lány kérdése ez)
2013. máj. 10. 22:11
 2/3 dani900 ***** válasza:

Hát, tegyél érte, hogy te is értékes ember legyél. Akármilyen téren, amit csinálsz tegyél bele mindent.

Ha van egy nap 100 egység energiád, azt mennyire használod ki egy nap?

2013. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 piriiiiii ***** válasza:

Igen, most ebben a helyzetben vagyok. De ez nálam is önértékelési probléma miatt van. A barátnőm egy nagyon jó csaj, és döglenek utána a pasik, talán emiatt vagyok Rá irigy néha, habár nekem sincs most rá okom, mivel most nekem is kialakulóban van valamiféle kapcsolat.

Mindazonáltal bármit megtennék érte, nagyon szeretem, és féltem, óvom és védem őt, ez tényleg ilyen feltétel nélküli, erős szeretet.

Azonban már jó ideje nem volt ilyen féltékenységi roham számomra, és tudom is miért: mert elfogadom a helyzetemet, magamat, és boldogabb vagyok. Pedig ez nagyon érdekes, mivel alapjáraton rettentően pesszimista és negatív vagyok. Mégis... mostanában legyintek a dolgokra, és egyszerűen csak élvezem a barátnőm társaságát.

2013. máj. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!