Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rosszul vagyok, ha idegenek...

Rosszul vagyok, ha idegenek hozzám érnek. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Kiárz a hideg Pesttől, az állandó nyomorgástól a buszokon, villamoson. Megfigyeltem magamon, hogy egyre nehezebben viselem ezt a tömegnyomort, az is nagyon zavar, ha túl közel állnak hozzám, de szinte ordítani tudnék, amikor hozzám érnek idegen emberek (főleg ha abszolút nincsenek rákényszerülve, cska szimplán ennyire kényelmesek). Iszonyatos feszültség keletkezik bennem, és úgy érzem, hogy menekülnöm kell..ez mennyire általános dolog?
2013. máj. 11. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt a legtöbben utáljál is.

De jó nekem, hogy vidéken lakok :))

2013. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiiii ***** válasza:
100%

Én hasonlót érzek, de azért nem ilyen intenzíven.

Egy szintig szerintem teljesen normális, de van egy határ, ahol már nem nevezhető normálisnak.

Én azt nem szeretem, ha ölelgetnek, ha túl közel állnak hozzám, nem szeretem a tereket, a buszokat, a szűk helyeket, az embertömeget, a zajt, néha én is ordítani tudnék.

A Te eseted már nem olyan normális...

2013. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem normális dolog :D
2013. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető. Ha nem is ennyire, de én is irtózom a tömegtől, a tumultustól és a túlzott nyüzsgéstől.

Nekem pl. az okoz hasonlóan elviselhetetlen feszültséget, ha egy bevásárlóközpontban olyan sokan vannak, hogy akármerre nézek, mindenhol a kocsikat és az embereket látom. Olyankor úgy érzem magam, hogy legszívesebben elbújnék vagy elfutnék. Pedig felnőtt férfiember vagyok, nem is egy kamasz gyerek.

2013. máj. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm is ilyen. Nem olyan szokványos, de szerintem normális.
2013. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, te nem az az igényesen kinéző, jóképű, divatosan öltözködő húsz körüli roma fiú vagy, aki a 6-os villamoson szokott hangosan balhézni, ha véletlenül hozzáérnek? Meg kell érteni, ez nem Mucsafalva, ahol 10 kilométerenként van csak ember, ez egy közel két millás nagyváros, szarul tervezett buszokkal, villamosokkal, ahol heringekként zsúfolódnak össze az emberek? Ha nem felel meg, szólni kell a sofőrnek, hogy álljon elő a Royce. Ennek hiányában lehet még gyalogolni is.
2013. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok roma fiú, lány vagyok:D


Amúgy köszi a válaszokat..Igazából nem olyan rettenetes a helyzet, csak vannak extra sz*ar napjaim, amikor nagyon rosszul viselem ezt a nyomorgást...Mindenesetre annyi biztos, hogy amint lesz lehetőségem, vidékre költözöm:)

2013. máj. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!