Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy rohadt agresszív állat...

Egy rohadt agresszív állat vagyok?

Figyelt kérdés
Elég különös egy személyiség vagyok. Hamar elönti az agyamat a düh, a kezem is eljár és elég sokszor megbántom az embereket (sokszor a hozzám közel állókat is), és sokszor kiabálok annyira ideges vagyok! Kapcsolatom nincs mert a csajokat is ordas k>rváknak tartom, néha úgy érzem hogy megőrülök...jólesett ezt megosztani!

2012. okt. 1. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a kérdés feltevéséből is, igen! Miért nem mész el pszichológushoz? A nőket ordas k.urvának tartod? Édesanyád is nő. Őt is annak tartod?
2012. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem pszichológus, jól érzem így magamat csak úgy érzem hogy bele fogok őrülni. Anyámat hagyjuk ki a buliból. Csajok meg nő/asszonyok nem ugyan az!
2012. okt. 1. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ez pedig eléggé komoly probléma, ha az állatvilágban látsz egy ilyen dühös veszett állatot,akkor az az első gondolatod,hogy valami nincs rendbe vele. lehet hog te jól érzed magad, de ez az agresszió már komoly dolog, főleg,hogy meg is ütöd az illetőt.
2012. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Csak addig fogod ezt csinálni, míg valaki nem kever le neked egy akkorát, hogy a hetekig zúzódásnyom lesz az arcodon. Majd akkor ne aggódj, nem fog a kezed eljárni, hanem elgondolkodsz, hol is van a te helyed.

Kapcsolatod pedig ezzel a hozzáállással nem is lesz, szűzen fogsz megr*hadni.

Na szevasz.

2012. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már volt olyan, hogy megsérültem, azon már túl vagyok. Eszméletlen agresszív tudok lenni, ezt be is látom, és még elég sok hibám van, de ha egyszer a fejembe veszek valamit azt meg is csinálom.
2012. okt. 1. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó, amíg belátod. Kérdés, hogy neked ez tetszik-e? Valamint mit tennél, ha nem te lennél ilyen, hanem mondjuk a barátnőd lenne veled ilyen? Félnél tőle, vagy mit váltana ki belőled? A mai csajok nagy százaléka valóban nem tudja mi az az erkölcs, de nem mindegyik. Egyébként a csajok jó része éppen azok miatt a férfiak miatt ilyen, akik azt várják el, hogy ne legyenek erkölcsösek. Szóval nem mindenkinek van ám hozzá gyomra. Ha pedig rendes lányt akarsz, az nem fogja neked elviselni az agresszivitásodat, úgyhogy választanod kellene, mit akarsz.
2012. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"jól érzem így magamat csak úgy érzem hogy bele fogok őrülni." A jó érzés és a megőrülés nem hiszem, hogy összeférnek. Csak olyan érzéseket őrizgess magadban, amit a saját gyerekednek is kívánnál!
2012. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A bizti kedvéért, ha mégis megtetszene a lány, figyelmeztesd, hogy kicsoda vagy, megspórolsz neki egy szívfájdalmat.
2012. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anthonyahopkins válasza:
Szerintem meg majd kinövöd. Ha meg nem, akkor egy utolsó börtöntöltelék leszel. A börtönben úgysem kell csajozni. Jobb esetben te leszel másnak a csaja. Na! Most b@szkodhatod a gépedet meg üvöltözhetsz neki!:-)
2012. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
TE ORDAS! Téged be kéne záratni!
2012. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!