Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen erőszakos, agresszív?

Figyelt kérdés

Sajnos gyerekkoromban láttam otthon ilyeneket és szerintem azért lettem én is ilyen. Iskolás koromban sokat panaszkodtak rám amiért mindig verekedtem, dobálóztam, ok nélkül bántottam másokat és kihasználtam azt, hogy erősebb vagyok. Nem volt senki aki észhez térített volna úgyhogy nagyon elfajultak a dolgok kamaszkoromban, mondjuk azóta nagyon sokat változtam. Jó irányba.

Azt hiszem megint kezd előjönni, ezt onnan tudom, hogy gyakran minden ok nélkül kiabálok másokkal, néha csak úgy megvernék valakit pedig rendszeresen sportolok. A barátnőmre a múltkor kezet emeltem amiért felidegesített, majdnem el is hagyott. Ugyanez megtörtént karácsony előtt a húgommal, annyira ideges lettem, hogy meg is rúgtam. Tudom, hogy nem lenne szabad de nem tudtam uralkodni magamon és megijedtem mert jó érzés töltött el. Már meg tudom állni, hogy ne kössek bele olyanba aki csak ránézésre zavar, de azt nem hogyha valaki direkt idegesít valamivel azt ne vágjam orrba. A barátnőm tud erről és megkérdezte, hogy mi lesz akkor ha a gyerekünk fog majd idegesíteni. Jogos a kérdés de az más, sok időt töltök az unokatesóm gyerekeivel. Nem tudom miért de más.

Mit tegyek?

22/F


2013. márc. 28. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
forduj szakemberhez. Na meg vannak ilyen düh kezelő technikák. Nézz utána.
2013. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen, el is fogom hagyni, mivel küldtem én is orvoshoz, de nem hajlandó. Hát én meg nem vagyok hajlandó vele élni. Magadon úgysem tudsz változtatni, neked is orvoshoz kellene fordulnod.
2013. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Háromszor voltam ott, többször nem hiszem, hogy megyek mert nem látom értelmét. Nem hiszem, hogy ezen egy másik személy segíteni tudna. Csak tanácsot adni.


Utolsó jössz egy monitorral! :D

2013. márc. 28. 23:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletreméltó, hogy ilyen őszintén szembe tudsz nézni,és ilyen jól látod magadat.

Fontos, amit írsz, hogy ijesztő, hogy jó érzés volt. Fordulj szakemberhez, és mondd el ugyanilyen őszintén neki is. Pszichológusra gondolok, és valóban vannak agresszió kezelő terápiás csoportok, érdeklődd meg.


Nehéz a belső út, sok csúnya dolgot fogsz találni, de nagyon megéri... Sok sikert!

2013. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak lányokkal,nőkkel vagy ilyen "erős"? Ütött már meg valaki úgy,hogy elájultál? Mi a sport amit űzöl?
2013. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sakkozik
2013. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az lehet....
2013. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

1: a barátnőd helyében otthagynálak, nem azon gondolkodnék, hogy mi lenne ha majd lesz gyerek!

2:mikor rád jön az ilyen roham, kezd magaddal, verd a fejed a falba! Mindenkinek jobb lenne...

2013. márc. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy boxzsákot.Amikor ideges vagy akkor fojtsd vissza és ha hazaértél akkor minden idegességedet vezesd le azon.
2013. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
SZerintem kanos vagy és veréssel vezeted le a dűt.
2013. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!