Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki ilyen zenén el kezd...

Aki ilyen zenén el kezd sírni, az depressziós?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, ért pár csalódás. http://www.youtube.com/watch?v=htqVDhSfbcY Legutoljára ezen a számon kezdtem el könnyezni. Ilyen típusú zenéket hallgatok évek óta, és nem érzem magam valami jól. Régen volt egy viszonzatlan szerelmem, de már nem hiszem hogy miatta lennék szomorú, ugy érzem hogy csaak szimplán az élet fáj, én kilátástalan a jövőm. Nem vagyok az a bulizós pasizós stílusu lány, inkább itthon ülni szeretek. Nemhiszem hogy ez depi lenne, de már elgondolkoztam rajta hogy mi van ha mégis. Régebben karcolgattam magam ollóval, és mostanában, ha nagyon rosszul vagyok, most is csinálom, és nem vagyok rá büszke. Csak értelmes válaszokat légyszi.

2013. ápr. 7. 21:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
ha néha-néha meghallgatsz ilyen számokat és sírsz rajta az még nem. ha évek óta akkor az már simán lehet
2013. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Kár, hogy 14-et irtál, mert ha idősebb lennél, akkor egyértelmű, hogy vágy a régi után, és még vannak érzéseid. De 14 éves korban ez még nem igy van.
2013. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
akkor most mi ez?
2013. ápr. 7. 21:14
 4/15 anonim ***** válasza:
A igazán depressziós emberek már nem sírnak.
2013. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ettől a zenétől csak egyre szarabbul is fogod Magadat érezni

ettől egy idő után falnak lehet menni

légyszíves kezdjél mást hallgatni, a zene befolyásolja a kedvedet, szóval ettől van

kezdjél változni, jön a tavasz sétáljál, kezd más szemmel nézni a környezetedet, néha menjél el szórakozni, kell feltöltődés N

2013. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Érted a zene szövegét,azon sírsz vagy csak olyan a ritmus meg ilyenek
2013. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
értem a szöveget..
2013. ápr. 7. 21:22
 8/15 Andii1 válasza:
nem Timinek hívnak véletlenül? (ha nem akkor bocsi) amúgy elképzelhető..
2013. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem:)
2013. ápr. 7. 21:46
 10/15 anonim válasza:
Mivel vagdosod is magad így lehet, hogy vmi nagy gondod van, de ezen is lehet segíteni. Egyik exem volt ilyen.
2013. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!