Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha tudjuk hogy több esélyünk...

Ha tudjuk hogy több esélyünk van, rosszabbul teljesítünk?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyzetben tapasztaltam már ezt.Volt egy vizsgám amit tudtam hogy 3 szor tehetek le,mind a 3 alkalommal ugyanolyan rossz lett.Aztán volt az állandó tervezgetés írogatás diétákról, edzésről de mégsem mentem el sportolni.Folyamatosan eljátszom az esélyeket és lehetőségeket,és ez minden téren rámegy az életemre.


Most ismét egy vizsga példát hozok fel:

Volt hogy tudtam hogy csak egy esélyem van és akkor sikerült normálisan teljesítenem,úgy hogy egyszer még én is büszke voltam magamra.

Akkor szerintetek igaz az állítás hogy minél több esélyünk van,annál könnyebben játsszuk el őket vagy annál rosszabbul teljesítünk ?


Mit tapasztaltatok?



2012. nov. 2. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

igen, ez a kiskapuk hatranya.

ezert mondjak, hogy elj ugy, mintha minden napod az utolso lenne. (idetartozo passzus: http://www.youtube.com/watch?v=1Cji7ljg4KI ;))

2012. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hallod igazad van ..
2012. nov. 7. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!