Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintem aki drogozik és nem...

Szerintem aki drogozik és nem tud leszokni az gyönge, és én szerintem én simán meg tudnék állni, nem tudom elképzelni hogy valami annyira jó legyen hogy ne birjak bármikor leálni vele, igy vagyok a cigivel is, ti?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem.
2009. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el lőni magad és két múlva meglátjuk, hogy fog menni a leszokás.. Szerintem ez nem csak a gyengeségen múlik. Persze az is van benne, de ezért nem kell leszólni őket. Nem tudni mi áll a háttérben.
2009. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Ebből is látszik kedves kérdező, hogy ebben a témában totál tapasztalatlan vagy.
2009. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó, amíg ezt így gondolod :D Nekem volt egy haverom aki hasonlóképpen gondolkozott, ő nem tudja elképzelni mi az a rászokás hogy lehetnek ilyen gyengék az emberek ő aztán majd megmutatja! Elkezdett cigizni, ez volt 6 éve, azóta sem tudta letenni.
2009. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, írtad hogy a cigivel is úgy vagy hogy akármikor abba tudnád hagyni? Akkor miért nem hagyod abba most?

A cigi nagyon káros, nagyon drága, időrablő, és semmi értelme nincs. Saját pénzeden veszed saját magadnak a saját mérgedet, mert a cigi méreg. Vagy neked annyira mindegy? Vagy ilyen jól állsz anyagilag hogy neked nem számít az a napi 600 Ft plusz kiadás? Szóval? miért nem hagyod abba a cigizést? erre nagyon kiváncsi vagyok

Én nem cigizek, nem drogozok, nem vagyok alkesz, semmilyen függőségem nincs, és tényleg nem tudom hogy milyen a nikotinéhség, meg olyat se mondok hogy "hogyan lehettek ennyire gyengék, én bármikor abba tudnám hagyni", mert elhiszem annak a sokmillió (lehet milliárd) embernek aki már póruljárt valamilyen függőséget okozó anyaggal.

2009. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ebből látszik, hogy nem drogozol.sőt a leírtak alapján nem hiszem, hogy "keményen " cigiznél, napi szinten egy dobozzal.

ez az az eset amikor nincs értelme másokat bárminek is nevezni, mert fogalmad sincs dolgokról :) ez nem baj, de kerüld az ítélkezést.

2009. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nem cigizek, a papám meghalt, köhögve fulladozva rohant ki, kihányta fél tüdejét és a saját vérében meghalt, nem tudnék ugy cigizni hogy arra gondolok egyszer én is igy meghalhatok és akkor enbem is utálni fognak az unokáim-gyerekeim emiatt, hogy nem birom lerakni.....

A drogot nem próbáltam, de nem tudok elképzelni olyan jó érzést aminek nem lehet nem-et mondani..... tényleg annyira jó lenne?

Szerintem akárhol áll az ember, mindig van 2 választása, és én mindig azt mondom, ha van 2 választásod válaszd a harmadikat, minden esetre le lehet szokni...

2009. okt. 1. 19:05
 8/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok kedves kérdező, normálisan is lehet válaszolni, én is éreztem fájdalmat, sőt, nem is kicsit, és tudom hogy mindig lehet dönteni, MINDIG VAN DÖNTÉS!!!
2009. okt. 1. 19:07
 9/15 anonim ***** válasza:
óó, igen, a drog annyira jó. na én nem próbáltam, de elég jó viszonyban vagyok egy volt drogossal, aki megmutatta milyen az a világ. neked viszont fogalmad sincs róla, csak a szád nagy. az döntés kérdése, hogy először kipróbálod-e, hogy utána mi történik, azt már nem te döntöd el. tudod hányan állnak neki elvonónak és hány éli túl? 10ből 1. ez nem úgy működik, hogy holnaptól leszoktam és kész. tudod te egyáltalán milyen a fizikai leszokás? mivel jár az? és a lelki leszokás? nyilván nem, mert akkor nem mondanál ekkora marhaságokat, amiből azonnal látszik, hogy egy trend miatt bagózó takony tini vagy.
2009. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
legalább elolvastad mit irtam? nem cigizek te kretén, takonyozd anyád, a fizikai lehet hogy szar lehet de a lelki csak is arról szól hogy ki mennyire akarja, akkor is ott a döntés, nem arról beszélek akik a fizikainál buknak le, hanem aki feladja, nem szokik le emrt "nem bir" .... ne hivj taknyosnak, és nézz néha tükörbe, nem arról beszéltem amiről te, én arról beszélek hogy miért nem birnak nem-et mondani, nem arról hogy kinyiródik a veséje és meghal..... bazz idióta utálom az ilyent aki 3 mondatból rögtön megűllapitja hogy ki és mi vagyok...
2009. okt. 1. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!