Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintem aki drogozik és nem...

Szerintem aki drogozik és nem tud leszokni az gyönge, és én szerintem én simán meg tudnék állni, nem tudom elképzelni hogy valami annyira jó legyen hogy ne birjak bármikor leálni vele, igy vagyok a cigivel is, ti?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha utálod az ilyen embereket akkor te milyen jogon szólsz le másokat? Igaza van mindenkinek abban, hogy egyiket sem próbáltad vagy legalább is azt írtad, hogy használod egyiket sem. Akkor nem is tudhatod milyen érzés annak aki le akar szokni. Gondolom te sem szeretsz idegbeteg lenni és rosszul érezni magad, mert akik pl. cigiről vagy drogról próbálnak azok sokszor azok..Ez nem csak abból áll, hogy ma eldöntöm, hogy leszokom és azt az utat választom. Vannak külső behatások, tényezők amik befolyásolnak és nem olyan húú, de egyszerű dolog ez mint ahogy te elképzelted. Persze így lenne a szép és jó, de sajnos nem így van. Rengeteg szenvedélybeteg ismerősöm, barátom van (és itt sajnos többségben a drogra gondolok) és nap mint nap látom mit élnek át azok akik felakarnak hagyni vele, hogy mennyit küzdenek és sokszor a vágy győz..
2009. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Itt általában nem arról van szó, hogy annyira jó, hanem nélküle annyira rossz. Bizonyára neked is van olyan élvezet, amit szeretsz. Most képzeld el, hogy egyszer azt kellene mondanod, hogy többé nem élsz vele, és egész hátra lévő életedben SOHA TÖBBÉ nem lehet részed benne. Mondjuk soha többé nem lehetnél nővel/férfival (nem tudom, fiú vagy-e, vagy lány). Bevállalnád? Vagy mondjuk ha beszorulnál egy szikla alá, levágnád a saját lábad, csak hogy tovább élhess, de láb nélkül?


A függőségben pont az a lényeg, hogy az ember akaratát kezdi ki. Hidd el, ez nem annyin múlik, hogy az ember azt mondja, hogy nem. Akkor bárki le tudna szokni.

2009. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

hát én évek óta drogozom. lehet hogy le tudnék állni, de nem akarok, szóval így még meg se tudom probálni, hogy miujság lenne akkor. mondjuk nem is érdekel, de nagy különbség van a nem akarás és a nem tudás között.

igen, sokan emlegetik ilyenkor az akaraterő hiányát, de rengeteg akaraterőm van, csak nem arra használom, hogy valamit ne csináljak, hanem éppen fordítva.

ha annyira gyenge lennék, nem várnék délutántól hajnalig pályaudvarokon a mínusz húszban másokra, hogy hozzanak valamit, úgy hogy másnap még meló is, meg ilyenek. :)

szerintem nem gyengeség, csak másság, az lehet hogy durván, de valakinek ilyennek is kell lenni.

2009. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
kössz, ezek már normális válaszok voltak :) asszem kezdem érteni...
2009. okt. 2. 15:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam. Tévedtem.
2009. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!