Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem gáznak hogy nekem...

Miért érzem gáznak hogy nekem a régi típusú telefonom van?

Figyelt kérdés
Megtehetném, de direkt nem akarok az új típusú okos telefonokból. Mert nekem arra kell a telefon csak hogy telefonáljak, meg néha smsezzek. De néha gáznak tartom hogy ilyen telefonom van, mert mindenkinek már az új okosa van. Én meg néha nem is akarom elővenni még annyira sem hogy pl megnézzem az időt, mert ha látják akkor megszólnak hogy miért ilyenem van. Vagy ha randizok valami csajjal, akkor is ugyanez a helyzet. Gáz a régi telefon vagy nem?
2013. máj. 17. 13:01
 1/4 Sparr0w ***** válasza:
Nem gáz, az inkább gázos hogy ha kényelmetlenül érzed magad miatta.
2013. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mielőtt okostelefonom lett (abból viszont csak jót vettem, ha már egyszer veszek), csak telefonálásra/SMS-re képes telefonom volt hosszú évekig, és egyáltalán nem érdekelt, más mit gondol róla; de különben nem néztek le miatta vagy hasonló, a legtöbbeket nem is érdekelte. Ha egy lány a telefonom miatt nem jött volna össze velem, jobb is lett volna úgy :D
2013. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is régi típusú van, sőt, ezen nem lehet csak úgy fényképezgetni, videót egyáltalán nem lehet nézni rajta, se mp3-as zene, se játék, se MMS, se semmi. Én viszont töretlenül szeretem, és semmi pénzért nem cserélném le okos telefonra. Én is megtehettem volna, van annyi pénzem, de utálom, hogy mindenkinek van, nekem meg azért se kell. L
2013. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is szeretem az enyémet. Enyém sem képes semmire, van rajta fényképező de elég béna képet csinál, és ha van már 10 fotó akkor azt mondja hogy be van telve a memória, zenét egyet sem tudok rárakni mert azt mondja nincs elég hely a zenének, mms-t azt tudok nézni ha jön, de kb ennyi. Nem akarom lecserélni, kb 10 éve megvan, addig használom amíg működik, de ha nem fog működni, akkor sem biztos hogy okosat veszek.
2013. máj. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!