Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A gazdagok jobb emberek?

A gazdagok jobb emberek?

Figyelt kérdés
Azt kell, hogy észre vegyem a pénzes embereknek minden bizonnyal nem az életben maradásért kell küzdeniük, így nem annyira frusztráltak, és tudnak önmagukkal is foglalkozni.
2013. máj. 19. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Egyáltalán nem jobbak, sőt.

Én inkább azt mondanám, hogy azt érzik, hogy ők a királyok.Vagy is én ezt veszem észre.

2013. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 julianna24 válasza:
100%

Mindenkinek megvan a maga gondja baja.

Amíg a szegény a mindennapi betevőért küzd,addig a gazdag az üzletéért,a feleségéért,aki csak a pénzért van vele.Na,meg az egezseg,amit ugye pénzért nem lehet megvenni.

2013. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dani900 ***** válasza:

Amit írtál, azért van valamennyi igazságalapja, bár nem gondolom, hogy Úgymond "jó" emberek lennének a többihez képest.

Ott az is közrejátszik, hogy ki miért lett gazdag, azért sokan megdolgoztak érte, tanultak, kockáztattak, és jókor voltak jó helyen, de vannak olyanok, is akik tisztességtelenül gazdagodtak meg, bár ott is vannak különbségek.

2013. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Változó. Szerintem az újgazdagok túlnyomó többsége elvan szállva magától. Akik nem újgazdagok, azok jóformán tanulással és kemény munkával gazdagodtak meg. Van, aki jó és van aki nem, ennyi.
2013. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, és el vannak szállva maguktól, ezzel elnyomnak MINKET, szegényeket.
2013. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aleandro Del Rio válasza:
köztünk is vannak jó emberek.. csak kicsit más az életterünk/gondjaink. én például csak hozzám hasonlóakat ismertem mindig is, és a baráti körömben sok a jó ember. Aleandro voltam. :DD
2013. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vannak olyan emberek akik tényleg gazdagok,de nem rázzák magukat,hanem segítenek a szegényeknek meg ilyenek.De vannnak olyanok is,akik azért egész jól élnek,de magamutogatók,így mindenki azt hiszi,hogy nagyon gazdagok.

A szerencsén is múlik,hogy gazdag lesz-e valaki,mert van olyan akinek szerencséje van,pedig nem egy zseni,de van olyan is,aki rengeteget tanult,és mégse milliomos.

Ahogy az emberek anyagi helyzete,személyisége is különböző.

2013. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!