Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan időszakod,...

Volt már olyan időszakod, hogy (alig) semmire nem voltál képes? De elmúlt, majd sokkal jobb lett? Vagy jobb erőltetni?

Figyelt kérdés
közeleg a felvételi, pár hónap, de kellene készülnőm rá valami igazán jó portofoliúval, az a fura, hogy folyton halasztgatom, és úgy gondolom "holnap jobb lesz" de nagyon zavarbaejtő, mert legtöbbszőr elég magányos vagyok és úgy sincs jobb dolgom ennél, de mégsem megy, pedig próbálom ösztönőzni magam rá, hogy csináljak műveket. Észre sem veszem és olyan hamar eltelnek a napok, amikre megigértem, hogy befejezem ezt-azt. Úgy érzem, minden "romokban hever", míg más szórakoztatobb dolgokkal tölti az idejét, partyzik, ilyesmik, én semmi okkal ne rázom magamról a kötelességeim, és csak úgy tengődöm, meg elvagyok szállva folyton, talán lelki-beteg vagyok, de ha elmúlna, minden helyre állna.
2013. ápr. 24. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt, 3 éves koromban kezdődött, és máig nem múlt el. 39/F
2013. ápr. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hű, ez motiváló volt:)!

Amúgyis jobban vagyok.

2013. ápr. 24. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!