Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha évek óta szenvednél a...

Ha évek óta szenvednél a sikertelenségek miatt (önkifejezés lehetőségének hiánya, perifériára szorultság, viszonzatlan érzések, stb. ) és tudnád, hogy néhány hónapon belül meghalsz mit éreznél?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felszabadultságot
2013. máj. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. azt 'itt az en idom', mivel nem lenne vesztenivalom.


Onkifejezes lehetosegenek a hianya? Itt a lehetoseg most, minden kovetkezmeny nelkul uj fejezed ki magad, ahogy akarod!


Valamifele erot/hatalmat is ereznek, hiszen lehetsz vegre valoban oszinte. Megmondhatod akarkinek h mit gondolsz rola.


Bizonyos szempontbol az elso hozzaszolonak igaza volt, tehat, szabad lennel. Nem lennel lekotve tobbe semmi altal.


Szabad vagy, szallj el, kismadar.

2013. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Visszaadnék minden rosszat amit kaptam, azoknak akiktől kaptam! Írnék az ismerőseimnek egy levelet, írnék egy végrendeletet, olyan dolgokat tennék amiket eddig nem engedhettem meg magamnak. ( Nem rossz dolgokra gondolok, és nem is illegális dolgokra. )

Van két hasonló film is, ami ilyesmiről szól.

- Utolsó vakáció.

- Édes november.

2013. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Feltételezzük, hogy mindent elmond az ember és megtesz amit akar. Utána milyen érzés töltene el?
2013. máj. 19. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi: keszen vagyok, megtettem amit megtehettem.


Ja es meg hozzadnam h ha kreativ emberrol van szo, akkor befejezni annyi muvet, alkotast, amennyit tud halalaig, h fent maradjon ilyen formaban is valami belole.

2013. máj. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!