Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan törjek ki a jókislány...

Hogyan törjek ki a jókislány szerepből?

Figyelt kérdés

egyszerűen már jó ideje azt érzem hogy elegem van abból h én vagyok a jó tanuló, itthon mindig rendes, bulizni nem járó...stb. jókislány. hogy változtathatnék ezen? ( a dugasd meg magad részegen és hasonló kommenteket mellőzzük)

16/L



2013. máj. 19. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

néz a kérdésed fölé a kék betűkre.

Ha ez megvan akkor értelmezd. Ha ez is megvan akkor tettesd át a kérdésed egy másik kategóriába.


Mert a lázadó kamaszok szexualitásával és párkapcsolatával foglalkozik. Neked meg egyik sincs.

2013. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát nézd, attól függ mi a célod vele, gondolom az, hogy ne piszkáljanak azért, mert ilyen vagy.

Azt tudom tanácsolni, hogy maradj jótanuló, mert ennek később hasznát veszed, de nyiss mások felé. Nem hiszem, hogy a te korodban elmenni a negatív véglet felé jó irány lenne. Nyugodtan menj bulizni, de olyan helyekre, ahol TE jól érzed magad és olyanokkal. Sőt, alkoholt is igyál, ha úgy könnyebb, de ne sokat, mértékkel, hogy mindig tudd mit csinálsz. Ha pedig lázadásra vágysz, akkor azt tedd úgy, hogy... leírom priviben. :-)

2013. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
huncutkodj
2013. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
nem is jó részegen dugni pfff
2013. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Pretty_Fighter ***** válasza:

A tanulást ne hanyagold el és otthon is legyél rendes.

Viszont bulizni nyugodtan eljárhatsz.Ha bekerülsz egy rossz társaságba akkor tudnál könnyen kitörni ebből a szerepből.De ez nem biztos,hogy pozitív:)

2013. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
dugasd meg magad az osztályod 25%ával, főleg a menőbb semmirekellő arcokkal akikből több mint való árufeltöltő vagy gyári munkás lesz.
2013. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az első kommentelőnek üzenném hogy kapcsolatban vagyok szal ez nem jött össze...és ha nem tetszik hogy ebben a kategóriában van a kérdésem nem kötelező nézni...
2013. máj. 19. 13:52
 8/15 A kérdező kommentje:
mondtam h ezt a dugásos sztorit hagyjuk...és am gimibe járok szal nem hiszem h árufeltöltők lennének...
2013. máj. 19. 13:54
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Akkor légy szíves legközelebb párkapcsolati céllal a szerelem szex témakörbe írjál.


A lázadás egy dolog. De az értelmet attól még nem kell elhantolni.

2013. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

gimibe járok szal nem hiszem h árufeltöltők lennének...


ha csak nem valami rangos gimiről beszélünk, akkor nem kell úgy túlbecsülni.


Sajnos az érettségi nem szavatolja a jó munkahelyet.

2013. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!