Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire elcseszett lennék?...

Ennyire elcseszett lennék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az ujjamon meg se tudom számolni mennyi rossz(hátrányos) tulajdonságom van . Kezdjük a külsömmel, nem vagyok valami adonisz külsejű ember, sőt az orrom is nagy(annyira nagy ,hogy a másik témában legönsajnáltatosabb embernek sincs akkora mint nekem), aztán következik hogy beszédhibás is vagyok, sokan basztatnak ezzel, beteg is vagyok(de ez nem számít annyira). Jön még az hogy lusta vagyok, abból az életem hogy megyek suliba, hazajövök és gépezek, hétvégente jobb esetben, ha jó kedvem van kimegyek haverral a városba mászkálni, de semmit sem használ az önbizalomhiány ellen..

Van még "pár" tulajdonságom, ami ellen ,ha nagyon akarnék tudok tenni, de már nagyon kivagyok..19/F


2013. máj. 20. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Hanyagold a számítógépet.Itt a nyár.Menj strandra,futni,lődörögni,bárhova.Próbálj ismerkedni.Valaki lehet hogy pont a nagy orrodért fog szeretni.Senki nem tökéletes.
2013. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Könnyű ezt írni, ha nem lennék önbizalomhiányos, akkor már rég új baráti köröm lenne, de van egy pár dolog ami akadályoz az ismerkedésben.
2013. máj. 20. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Igazat adok az elsőnek, menj el futni, vagy akármit sportolni, ne erőltesd az ismerkedést, felejtsd el a hibákat, és kösd le magad valamivel, ami érdekel. :)
2013. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%
Állj hozzá a dolgokhoz pozitívan! Keresd meg a jó tulajdonságaidat is, és helyezd előtérbe azokat (nekem ez rengeteget segített). Ha valamiben nem tudsz dönteni, döntsd el érvekkel-ellenérvekkel. pár jó tanács, remélem segítenek valamennyire :)
2013. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Te magad vagy az, aki akadályozza a változást. Ha te nem akarod, akkor nem sikerül semmi.
2013. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Rátértem a változás útjára :D
2013. máj. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!