Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha én is jóképű lennék és...

Ha én is jóképű lennék és magas és izmos, akkor nekem is lenne jó életem? Barátnőm, munkám, stb?

Figyelt kérdés

Mert nekem az egész életem egy nagy lemaradás. Bekerültem egyetemre valami gyenge középiskolából, meg is buktam föbb tárgyakból, de utólag meg tudtam tanulni, csak ugye már igy az elején elcsuszva nem az igazi a dolog.


Csajozni is későn tanultam meg, munkát találni meg még később fogok, pedig már végeztem...


Másokon meg azt látom, hogy csak éldegélnek, minden történik a maga idejében nekik, barátnőjük is csak ugy lesz magától (nekem be kellett probálkoznom több száz nőnél mig lett csajom)...


Na és elvégzik az iskolát és 2-3 honap mulva már dolgoznak, ha nem már az egyetem alatt be lett biztositva a munkahelyük...Ja és boldogok és jól néznek ki és gazdagok. Én meg csak kuncsorgok, mert sosem leszek ilyen, vagy max akkora eröfeszitéssel, hogy azt ezek a szép és gazdag emberek sztem sose tennének meg! Akkor miről beszélünk? Gyűlölöm öket, hogy előnnyel indultak az éeltben!


2013. ápr. 11. 23:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
74%
Azzal, hogy itt sajnáltatod magad, nem leszel előrébb.
2013. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
63%
igen
2013. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim válasza:
62%

igen, de mivel alacony vagy és vékony és még csunya is, ezért hamarossan kihalsz.

na jó csak vicc volt. Nyugi minden okés lesz lesz csajod pénzed kigyurt ipse leszel. csak idö kell hozzá...

2013. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 A kérdező kommentje:
persze, jöhettek azzal, hogy valahol el kell kezdeni, de én is csak 1 ember vagyok, engem is levegönek fognak nézni ha 25 évesen is még pályakezdősködöm. Nem érdekli öket, hogy nekem lassabban megy az élet.
2013. ápr. 11. 23:25
 5/125 anonim ***** válasza:
53%
az ember nem tanul meg csajozni,ha beadod az önéletrajzodat és megfelelsz akkor nem a külső lesz a legfontosabb,a pasik meg megérthetnék hogy attól hogy 2ajtós szekrényé gyúrják magukat nem lesznek jó pasik
2013. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 A kérdező kommentje:
olyan butaságokat beszéltek, hát állásinterjun ugyanugy pofára mennek, mint bárhol máshol az életben!
2013. ápr. 11. 23:27
 7/125 anonim ***** válasza:
Nem. viszont ha nyivákolás helyett mondjuk csinálnál is valamit, azért, hogy megkapd, amit akarsz, az talán, de csak talán segítene.
2013. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 A kérdező kommentje:
ok. elkezdtem csajozni, hogy legyen csajom. Lett csajom, csak épp olyan irreális áron, hogy átlag emberek sztem nem küszködnének rajta ennyit.
2013. ápr. 11. 23:28
 9/125 A kérdező kommentje:
Mert most őszintén, egy átlag fiunak mennyi időt adnátok, hogy csajozzon be 0ról? Őszintén? Most jöttök azzal, hogy a becsajozás ilyen magic dolog, hogy csak ugy megtörténik, akkor jo buták vagytok. CSajok után is járni kell és addig probálkozni, amig valakinek nem kelleszz.
2013. ápr. 11. 23:29
 10/125 anonim ***** válasza:

persze,minek jó iskola,jó tanulmányi eredmény,ha nem vagy helyes fel se vesztek

amúgy minek teszel fel kérdést ha csak bajod van a válaszokkal?

2013. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!