Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom elfogadni az...

Miért nem tudom elfogadni az emberség korlátait?

Figyelt kérdés
Utálok,enni,inni,aludni,könnyezni,vérezni,abbahagyni az edzést mert "elfáradtam". Mindegyiktől gyengének,múlandónak érzem magam,és borzasztó.
2013. máj. 21. 22:10
 1/3 Antimod ***** válasza:

Egy bizonyos szintig tágíthatod őket, és akkor kevésbé lesznek nyomasztóak. De együtt lehet élni ezekkel. Ha ez megnyugtat, akkor biztos, hogy nem tart örökké.

A tested gyenge, ugyanakkor sok mindent mégis lehetővé tesz, amit másképpen nem tehetnél meg a Földön.

2013. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az is vagy, nyugi:)

de nem attól leszel emberfeletti, ha ezeket a határokat megszünteted.. illetve attól is, de ez nem reális


mindenki másra is vonatkoznak ezek a határok, így egyenlő esélyekkel indulunk.. úgyhogy a korláton belül kell magasra törnöd:)


amúgy ha jobban belemegyünk.. ez nem az emberség határa, hanem a lét határa.. a táplálékra és a fáradtságra azért van szükséged, hogy legyen elég energiád az élethez... ne gyengeségnek, hanem inkább kifinomult, precíz jelzőrendszernek tekintsd, és légy hálás azért, mert ilyen marhajól összerakot szervezeted lehet:)

2013. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Ezek nem az emberség korlátai, hanem a puhányság korlátai. Vetkőzd le őket.
2013. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!