Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Erkölcstelen bocsánatkérő...

Erkölcstelen bocsánatkérő ajándékot elfogadni, ha nem akarok megbocsátani?

Figyelt kérdés
Illetve ha már elfogadtam, akkor vissza kell adnom?
2013. ápr. 9. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bocsánatért cserébe ajándékot elfogadni MINDIG erkölcstelen!!!

Nem ezen kell múlnia a megbocsátásnak.


Úgy meg pláne undorító, ha még meg sem bocsátasz...

2013. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magamnak nem engedhetem meg a Nintendo DS-t, ezért fogadtam el.
2013. ápr. 9. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak erkölcstelen, gerinctelen, haszonleső dolog is. De ha magadtól te nem érzed úgy, hogy helytelenül cselekedtél, és vissza kéne adni és megbocsátani, akkor már régen rossz.

Attól, hogy nem engedhetsz meg magadnak valamit, nem kell megfeküdni, vagy ha kell egy autó kiállsz a sarokra? Amúgy is rövid az élet a haraghoz.

2013. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hm. Még sosem kaptam bocsánat kérő ajándékot..

Ha nem akarsz megbocsájtani, nem kellett volna elfogadni az ajándékot sem. Vagy Téged meg lehet venni?

Ha elfogadtad, kötelességed megbocsájtani. Vagy milyen cimszó alatt adnád vissza? Mégsem tudok megbocsájtani, itt az ajándékod, visszaadom?

2013. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkit meg lehet venni. A legegyszűbb példa a munnka, amit többnyire pénzért csinál az ember.
2013. ápr. 9. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Erkölcsen, gerinctelen, ezen kivűl önző és felszínes jellmere val.

A munkát teljesen rosszul látod, mivel a pénz nem az élet értelme, vagy célja de egy kevésre szüksége van az embernek a minőségi élethez, és azért becsületes dolog megdolgozni

2013. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!