Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van kiút? Ki lehet kerülni...

Van kiút? Ki lehet kerülni belőle?

Figyelt kérdés

Azt mondják a tinikor végéhez közeledve alakul ki személyiségünk. Ha most tegyük fel rossz irányba megy valaki, mennyi az esélye, hogy abból kikerül?

Talán a természetes változással nem tud lépést tartani, elvesztette önmagát.?


2013. máj. 23. 21:45
 1/6 ◘•..Csilla..• válasza:

A személyiségünket saját lelki világunk egyik alakja.Saját magad kell elrendezd érzéseid! El kell fogadd az élet pozitív és negatív oldalát.Próbálj pozitívan gondolkodni mindig..és sokkal tisztábban fogod látni a dolgokat.

Ne akarj túl hamar felnöni mindig legyen valami benned ami soha nem mulik el egy gyerekes tréfa vagy akár szokás.Úgy élj ahogy neked jó és közbe nem okozol csalódást.Mindig legyen egy olyan személy akiben 100% megbízol.Így nem fogod elveszteni önmagad.Remélem érted mire célzok!

2013. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ◘•..Csilla..• válasza:
bocsi a helyesírási hibákért..most látom.:P
2013. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így is olvasható volt. Értem, csak megvalósítani nehéz. Köszi a válaszodat :)
2013. máj. 23. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Te jó Isten… A személyiség az az, amit beléd neveltek anyádék, meg a társadalom. Az csak egy káprázat, le kéne vetkőzni. Az érzéseid valóban saját magadnak kell elrendezni. Az életnek nincs pozitív vagy negatív oldala, úgy ahogy jó meg rossz dolgok sincsenek. Csak dolgok vannak amikből az ember hajlamos gondot csinálni… Ne próbálj mindig pozitívan gondolkodni, eleve ne is gondolkodj mert a gondolkodás a tettek halála és sok boldogtalanság forrása. Hallgass a szívedre és magadra, senki másra, rám se. Ez a vége a legbölcsebb „tanács”
2013. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló vagyok megint:

Én 17 évesen drogfüggő lettem, kirúgtak az iskolából, kidobtak otthonról és most azóta saját autóm van, jó munkám és idén diplomázok... 1,5 évem viszont totál elveszett...

2013. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát utolsó... épp erről olvasok most egy könyvet.

Igazából ez a mélypont nálad sem egyik pillanatról a másikra szűnt meg.. nem? Lehet ennek is idő kell. De elismerem, amit te elértél! :)

2013. máj. 26. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!