Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van bennem ekkora...

Miért van bennem ekkora ellentét? Ez normális?

Figyelt kérdés

50%-ban ilyen vagyok:

Bevállalós lány. Van pár vad tetoválásom és még vadabb sebhelyem. Bárkivel, szinte azonnal lefekszem, aki tetszik nekem és viszonozza az érdeklődésem (ez elég gyakori). Cigizek, ha hangulat van, akkor iszom és olykor "törvénytelen"-ül bulizom. Gyorshajtok. Ha úgy alakul, verekszem. Általában, aki ilyennek ismer meg, nagyon vagánynak tart, mert ilyenkor tényleg csupa "rosszfiús" dolgot csinálok.

Viszont 50%-ban meg ilyen vagyok:

Itthon gizmózom, verseket írok, leány regényeket olvasok, arról álmodom, hogy rám talál a nagy szerelem, az állataimat babusgatom, vigyázok, hogy még véletlenül se szemeteljek az utcán, segítek minden bajba jutott utamba kerülőn, kedvesen beszélek mindenkivel, igyekszem megfelelni a szeretteim elvárásainak és úgy alapjáraton egy szent vagyok.


Mintha egy ördög és egy angyal lakna bennem, egyszerre. Engem nem zavar ez a kettősség, ilyen vagyok. De nagyon sokan zavarba jönnek a viselkedésemtől, mert a két oldalam, elég erősen üti egymást.

Biztos nem csak én vagyok ilyen. De miért van bennem ekkora ellentét?


2013. máj. 24. 00:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egy, negyed évszázados lány kérdése.
2013. máj. 24. 00:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, hogy írj nekem levelet, hogy aztán velem is lefeküdhess
2013. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rosszkor találtál meg, paraszt!
2013. máj. 24. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel baj, ha jól érzed magad így... :)

Csak azért vigyáz azokkal a féktelen bulizásokkal! ;)



Az, hogy miért vagy ilyen... így alakult, ez vagy te! Ilyennek neveltek, ilyenné alakított a közeg, ahol felnőttél, ez van a génjeidbe kódolva... nem tudom! :D

Szerintem erre nincs igazi magyarázat :/

2013. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es köszönöm!

Szerintem is "nagyjából" rendben vagyok.

Csak amiatt kérdeztem, mert pár ember szerint viszont nem. :)

2013. máj. 24. 14:17
 6/11 Sparr0w ***** válasza:

Elég sok ilyen ember van, legalábbis én sokat ismerek, az közös hogy nem tudunk beilleszkedni a társadalomba, 5 perc beszélgetés a "normális" emberekkel és elkap a hányinger.

De van egy saját értékrended ami lehet hogy törvények kívülivé tesz de önálló gondolkodó érző lény vagy, ez fontosabb mint a megfelelés. Mondom ezt úgy hogy szerintem nem jó dolog "bárkivel azonnal lefeküdni", de neked biztos vagyok benne hogy az én "hobbijaim" lennének túl veszélyesek, és kockázatosak.

Engem annyiban egy kicsit zavar a kettősségem hogy nem túl "kényelmes" így élni néha, főleg ha megpróbálnak felelősségre vonni... De különben mi lenne az élvezet benne...? :)

2013. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. máj. 24. 19:18
 8/11 Sparr0w ***** válasza:
Nincs, mit. Megkérdezhetem miért beszélsz mindenkivel kedvesen? Egy rakás ostoba átlagembert látok mindennap eszembe nincs jópofizni minden idiótával. Például a lépcsőházban lakók jó részének nem is köszönök, rájuk nézek látom hogy nem meri felveni a szemkontaktust akkor mondom ennyi vagy kutya...
2013. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

mások vagyunk és kész.


legalább élsz és lesz mire emlékezned..lesz mit elmesélned a gyerekeidnek.:)

2013. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért vagyok kedves, ha éppen kedves vagyok. :) Nálam például a lépcsőházas jelenet úgy zajlik, hogy előre köszönök mindenkinek. Ha visszaköszönnek mosolygom és (nem vicc) elismétlem a köszönést, tehát még egyszer köszönök. De ha nem köszön vissza az illető, azonnal átkapcsolok a másik üzemmódban és rámordulok, hogy: KÖSZÖNTEM! És megvárom míg rám néz és ő is visszaköszön. :)

Na, de legalább tényleg lesz mire emlékeznem. Ám, nem akarok panaszkodni. Én jól érzem magam a bőrömben, csak például most is van valaki, akivel "csendes" üzemmódban ismerkedtem meg és kiderült, hogy ő "jó" fiú. Tehát igyekszem lassan beadagolni neki a dolgaimat. De már most furán néz, szóval lesz, ami lesz! :)

2013. máj. 24. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!