Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy még mindig nagyon szerelmesek vagytok oda-vissza (3 éve), de sok az ellentét, és érezhetően nincs (normális) jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hogy oldottátok meg? MIndketten makacsak vagyunk. De nem birunk egymás nélkül meglenni. Féltékenykedés is van de nagyon szenvedélyes a kapcsolatunk. Szerelemben elválni? Nagyon nehéz, már próbáltuk, de nem birtuk.... Laktunk is együtt, de most már külön lakunk (ami miattam van, mert igy könnyebb elviselni a hülyeségeit) Előre is köszi a válaszokat! 22L
2010. szept. 23. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, amíg elmúlik a szenvedély.
2010. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez, hogy van e jövője ez csakis tőletek függ. Nemdebár?


Odafigyelés a másikra. Ez fontos egy kapcsolatban.

Ha látjátok egymáson, hogy mi az amitől a másik jobban érzi magát, és nem csak önmagatokkal vagytok elfoglalva, hanem a másik is számít nektek, akkor megszűnnek a gondok.


Szal nem kell külön költözni hogy elviseld jobban a hülyeségeit, hanem át kell nevelni (beszélni kell vele), hogy ne legyenek olyan hülyeségei, amik ennyire zavarnak téged, és/vagy neked is egy kicsit toleránsabbnak kell lenned a hülyeségeivel szemben.

2010. szept. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval szerintem mindenkinek egy kicsit fel kell adni a saját egójából, ahhoz hogy a kapcsolat zökkenőmentesen működhessen. És azt a részét a másik ember megfigyelésére kell fordítani.


Pl ha ő szereti hogy én főzök, de én utálok főzni, akkor is venni kell a fáradságot és elkezdeni főzögetni, legalább néha, mert tudom hogy ezzel örömet okozok neki.


Ő meg mondjuk cserébe rendet rakhat, akkoris ha utál rendet rakni.


Ha másképp nem megy, akkor valamit-valamiért cserébe kompromisszumot is lehet kötni. Ez lehet hogy eleinte nehéz, de aztán már rutinná válik, és észre sem veszed, mindenki jól fogja érezni magát a kapcsolatban.


Csak hát meg kell egymásnak mondani, hogy mi kit szeretne, mit várna el a másiktól :)

2010. szept. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem "mi kit szeretne" helyett "ki, mit szeretne"

csak elcsesztem :)

2010. szept. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és írjatok ha voltatok ilyen szituban!
2010. szept. 24. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!