Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el hogy nekem...

Hogy fogadjam el hogy nekem barna a szemem?

Figyelt kérdés
NAGYON ÚTÁLOM! SZürkét vagy zöldet szeretnék... Vagy bármient,CSAK ÉPP A BARNA NEM TETSZIK!
2009. okt. 6. 12:31
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
90%
Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni, természetesen nem fog megváltozni. Annyit tehetsz, hogy színes kontaktlencsét veszel, de ha egyébként nincs gond a látásoddal, akkor nem ajánlott.
2009. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
:(
2009. okt. 6. 12:39
 3/38 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld türelemmel kivárni, hogy kinődd a tinédzser kort, utána szeretni fogod!!
2009. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
46%
nekem zöld van:) 24F
2009. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Mért kell piszkálni?
2009. okt. 6. 12:51
 6/38 anonim ***** válasza:
67%

nem tehetsz ellene semmit, ha csak nincs szükséged kontaklencsére.

Ezért egy kis biztatás:

Minél sötétebba szemed(márpedig a barna sötétebb, mint a szürke vagy a kék),annál titokzatosabb tudsz lenni, ha akarsz

Ismerek egy albínó kislányt. A haja még csak-csak elmegy vhogy de piros a szeme, örülj, h neked nem olyan.

Ja és egyébként a legtöbb ember szerint a barna a legszebb (igaz vetekszik a kékkel).

Egyébként nekem is barna szemem van.

2009. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
67%

harmadik zöld vagyok.

előző bnőm szeme barna volt, nem volt vele semmi baj.

az ember legyen önmaga.

2009. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is zöld szemem van. Belül világos-zöld a széle pedig sötét-zöld :)
2009. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok...
2009. okt. 6. 13:12
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, most már inkább a barna lesz divat, de ne aggódj kinövöd és idő múlva szeretni fogod. Azt tudtad, hogy a világos szeműek sokkal hamarabb elkapják a betegségeket? Pedig így van, barátnőm szőke hajú kék szemű és mindig van valami nyavajája. A barna szem nagyon szép, nekem is az van és nincs vele bajom. Nekem is van ami nem tetszik magamon, de senki sem elégedett önmagával. Te meg ne aggódj a szemed miatt úgy jó ahogy van és szerintem sokaknak tetszik csak lehet nem tudsz róla. :)
2009. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!