Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyen haj egy 12 évesnek?

Ilyen haj egy 12 évesnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék OMBRE hajat....lyen hajam van: [link] Milyen színűre színezzük be? Mivel? Nem lenne ciki egy 12 évesnek? (A hajam a mellkasomig ér, csak olyan színű, mint a linken található.) Köszönöm a sefítséget előre is.!!! 12/L

2013. jún. 2. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell színezni sehogy sem, mert az eredeti a legszebb!
2013. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne színezd be! 12 évesen még korai, egyébként is szép hajszíned van :)
2013. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!!:') Szerintem is szép hajszínem van..:) Akkor inkább így hagyom.... DE CSAK KÍVÁNCSISÁGBÓL(!): MILYEN HAJSZÍN ILLENE AZ ENYÉMHEZ??:) Köszönöm mégegyszer.:)
2013. jún. 2. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Undorító az ombre... Mintha lenövésed lenne. Főleg mikor profi módon van megcsinálva és a hajtő alatt kezdődik.... 12 évesen semmi szükséged sincsen a hajfestésre. Bár megértelek, akkor én is minden héten befestettem volna, de ha egyszer elkezded, akkor már nehéz lesz abbahagyni és a végén úgyis rájössz, hogy az eredeti a legszebb. 19 éves vagyok most, de nem bánom meg, hogy nem festettem be.
2013. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:))))
2013. jún. 3. 15:34
 6/7 anonim válasza:
Én is 12 vahyok,tetzsik az ombre,és az elöttemlévőnek:Senki nem kérdezte,h mi a véleményed az OMBRE hajról...nem a te 'undorító az ombre haj,mint a lenövés' komid alapján dönt-.-ne ez alapozza meg a döntésed,kedves kérdező:Dha tetzsik,és engedik,akkor rajta:Dszeritnem amúgy világoabbra...ez az áárnyala,csakk világosítani
2013. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az ombre nem lenövés,mert az nem olyan-.-

ilyen a lenőtt haj: [link]

az ombre akkor szép,ha így van kb megcsinálva:


pl:

[link]


az ombre szó színátmenetet jelent,és nem lenövést._.'


amúy szeritnem nem lenne korai,csak valami halványabb színekkel..ez nem éppen a te hajszínedhez megy,de ennyire erősen: [link]


a te haajad szerintem a saját hajszínedtől egy fokkal világosabb árnyalattal kéne az aljánál beszínezni.


sok sikert,nem korai.mielőtt befesteted,gondolj arra,hogy tanáraid,társaid,szüleid mit reagálnának...ne szégyelld ez a lényeg!


By: (titkos)/L

2014. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!