Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan akit a családon...

Van itt olyan akit a családon belüli pénztelenség motivált a tanulásra?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon utálok tanulni, és engem speciel arra motivál hogy ott hagyjam a francba az iskolát és menjek dolgozni....
2013. jún. 9. 14:37
 1/2 anonim válasza:
Ha esetleg mégse hagyod ott a sulit és rendesen tanulnál, lehetnél jól kvalifikált szakember, így később lehetne több pénzed, mivel vélhetően jobban fizető, könyebb melód lessz.
2013. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia ! igen példáúl engem ... kétszer buktam 9. ben amiatt mert a viág ellen voltam a családi körülményeim miatt... viszont mostmár végzős vagyok .. 1 évem van hátra és minden évben az átlagom 4,01 felé emelkedett ! Miért?: azért barátom, mert ki kell tanúlni egy jó szakmát/foglalkozást hogy ki tudj törni a szegénységből ..mert mindíg csak magadra és magadra számíthatsz az életben, ajánlom a dolgot ,hogy fejezd be a hülyeséged és ne hagyd ott az iskolát mert rosszúl jársz! mit kezdessz pár év múlva mikor korosabb leszel és se szakmád se semmid? még külföldön sem tudsz elhelyezkedni kis okosság nélkűl! 19 éves vagyok szóval tudom mi a dörgés !De hidd el tanúlj legalább 3 as szinten és mindig motiváljon a dolog! ajánlanám a szakmát pl : hegesztő, szerkezetlakatos, hentes. erre a 3 ra van kereslet külföldön! én szerkezetlakatos leszek ! Reméllem tudtam segíteni szia:)
2013. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!