Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gáz ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha nem tudom mindig meglepni a barátnőmet csak néha kis apróságokkal. Mert hát szegénység van. Meg vennék neki valami ékszert is neki de sajnos pénztelenség van. Ez miatt tönkre mehet ez a szerelem? 17/F

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy is ez baromság.

Szereted és ez a lényeg. :-)

2013. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ez miatt megy tönkre, akkor az nem szerelem.
2013. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik :)
2013. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dehogy megy tönkre a szerelem. Nyugi már,szeret téged nem? De. Akkor meg?:)
2013. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szegénység ezerrel....meg hitelek hónaponta 1-2 ezret kapom zsebpénznek de az el is megy saját szükdégletekre...Egyszer kikell törnöm ebből a szegénységből
2013. jan. 24. 22:34
 6/14 anonim ***** válasza:

sporolni kell mert szegénység van. Régen én is étterembe vittem a barátnömet legjobb borokat ittuk, és hatalamsak szeretkeztünk a holdfényben.


Most meg vodkával és tamponnal megyek haza minden este...csak így lehet kibirni...

:D


Amugy ez csak vicc volt de a kérdésedre a válasz, hogy a pénz nem lehet a szerelem értékméröje de sajnos nem árt ha van. :) Nem at modnom hogy add el a vesédet, csak figyelj oda, hogy mire költöd. :)

2013. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

feltétel nélkül szeretünk! :)

amikor az ember szerelmes akkor nem a pénzébe vagy kocsijába szerelmes, hanem az emberbe...

nem számít mid van... ha meg neki ez lenne a fontos akkor nem is szeret...

nekem egy nagyon smucig barátom volt 3 évig még is szerettem, más okból lett vége semmi köze nincs az anyagiakhoz...

mivel meg meg leped néha..dolgozol vagy iskolába jársz még? ...ha utóbbi akkor nem is igen tudsz venni akármiből csak, ha gyűjtögetsz..

ezen ne aggódj ...

2013. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen szeret nagyon érzem és tudom...nem sokat tudunk talizni sajnos de azért jut időnk egymásra is persze hetente 1 szer kétszer Már régóta szerelmes volt belém amig össze nem jöttünk csak nem vettem észre én buta....nagyon szeretem és remélem örökké vele leszek bár ez nem lehetséges...de azért szurkoljatok nekem:D köszönöm a válaszokat és így jobb kedvem lett hogy egyértelműen irtatok:))) "Szeressük egymást gyerekek" :D
2013. jan. 24. 22:40
 9/14 A kérdező kommentje:
Még nem dolgozom:S középsuliba tolom:) szval akkor megnyugodhatok nem a pénz a minden..
2013. jan. 24. 22:43
 10/14 anonim ***** válasza:

számít a pénz sajnos manapság, de a kapcsolatod nem igen fog rámenni...:)

mindenki küszködik most anyagi gondokkal, így lehet ők is...nem tudhatod...ne aggódj

2013. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!