Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, hogy nincsenek...

Úgy érzem, hogy nincsenek igazi barátaim, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim, meg barátaim is, de valahogy egyikkel sem szervezünk sok közös programot, max csak dumálunk. Régen volt egy jó haverom, de mostanában olyan nagyképű, hogy rá sem ismerek. Ő persze még mindig hívogat, de nekem egyszerűen nincs kedvem találkozni vele. Tudom magamról, hogy csendes és kissé zárkózott vagyok, de azért lehetne pár igazni barátom, akivel mindent megoszthatok. Szerintetek???

2013. jún. 10. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Én lennék a barátod ha érdekel, de fiú/lány vagy, hány éves merre laksz? :D

megírod privátban beszélhetünk :D

2013. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet hogy nem vagy eléggé közvetlen (ha még általánosba jársz) de ha már idősebb vagy, akkor vagy a külsőddel van gond (ami eléggé hülyén hangzik de ez tényleg egy szempont), vagy a másokkal való viselkedésed nem megfelelő, nem szimpatikus másoknak. Vagy az is előfordulhat hogy nem jó társaságban keresed a barátaidat. :)
2013. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A helyzet ismerős.

Ha szeretnél valakivel találkozni kezdeményezz!

2013. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokan azt gondolják, hogy mindenkinek van legalább egy igaz barátja, de ez sajnos nagyon kevés embernek adatik meg. Keress, és maradj nyitott!
2013. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz barátot nehéz találni, az egyik legnehezebb dolog az életben.
2013. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igaz barát nem létezik... :'(
2013. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te barátra vágysz. Aki nem akar írányítani, nem néznek le, segítenek. Veled vannak, kiáállnak melleted. Világgal az a gond, hogy mindenki érvényesülni akar, ezért még a barátokat is elnyomják..

TE másmilyen vagy. Van még benned érték, ami a világ nem értékel.

2014. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!