Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs saját stílusom, mit...

Nincs saját stílusom, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

A problémám..

először is belevágnék a közepébe.

Nincs saját stílusom, vagyis a körülöttem lévő emberek stílusai határozzák meg az enyémet.Mint pl. az osztályom

30-an vagyunk, és ez mind lány.Az egyiknek kicsit fiúsabb stílusa van, a másik igazán nőiesen viselkedik,és én ezekhez tartom magam, van amikor csak az ilyen alkalmi felsőket hordok, valamikor a bő belebújós pulcsi.Az írásommal is ez a baj.Sosem tudtam kitalálni,hogy melyik az az írás, amit nem a padtársam kézfogásáról másolok,hanem amit az én kezem ír.Visszatérve az öltözködésre , van csőnadrágom is és a bő combtól-bokáig nadrág is valamikor ilyen lazán öltözködök.De nincs meg az a konkrét öltözködés.

Az tény, amit elismerek, teljesen határozatlan vagyok.Amiben tudom ,hogy teljesen biztos,hogy igaz, meg azt tudják ezt a hitemet is meg tudják billenteni.


Ha valaki bármit nem értene a leírtakból,vagy valami nem világos, írja le kérem, és megmagyarázom, mert várom a tanácsokat, hogyan változtathatnék magamon.

Ha valaki azt írná,hogy nincs sikerélményen, de van, mert mazsoretteztem 4 évig, sokat fesztiváloztunk,arany okleveleket kaptunk sorba,a rajzoláshoz is van tehetségem.


Üdv.: egy 15/L.


Bárki véleményét,hozzászólását,szívesen várom.


ut.: elnézést hogy hosszúra sikeredett.


2009. dec. 29. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

még keresed önmagadat, azért "másolsz" hol erről hol arról az osztálytársról. ez is az is tetszik. ez nem baj.

iinkább arra figyelj, hoyg vajon amiket mástól átveszel az neked jól áll-e? egy őszinte anya megmondja. hidd el ő nem akarja, hoyg hülyén nézz ki, sem azt hogy kurvOsan, legyen az köröm, frizura stb.

az írás már érdekesebb dolog. hiszen az írás a személyiséget tükrözi..... erre nem tudok mit mondani.

2009. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anyukámnak, jó érzéke van az öltözködéshez, állítása szerint,jól áll az a ruha,amit hordok.
2009. dec. 29. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, keresed önmagad. Ahogy telik az idő, egyre inkább rájössz, mi az, ami igazán te vagy, öltözködés, zenei ízlés életstílus, stb szempontjából. Az ember folyamatosan változik minden téren, én pl nemrég csak hanorákban meg sportcipőben voltam hajlandó járni, most meg szereztem nőiesebb cuccokat, mert most ebbe találtam meg önmagam. 15 évesen a BSB volt a kedvenc zenekarom, most meg Ozzy Osbourne- t hallgatok. A lényeg, hogy azt csinálj, amit te akarsz, úgy viselkedj, ahogy neked jólesik, azt vegyél fel, amiben te jól érzed magad, ha kedved van fürdőköpenyben menni suliba, akkor hajrá. Ne hagyd magad befolyásolni- tanácsokat persze érdemes meghallgatni és megfontolni, de ne engedd, hogy mások ráderőszakolják az akaratukat.

Ami meg a kézírásodat illeti, szerintem bebeszéled magadnak, hogy másolod másokét. Az magától alakul.

2009. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ja igen, körömön nincs zselé,se porcelán és mű sem.Festeni csak addig,míg rákenem a színtelent.A hajamon nincs festék csak egy fazonja van, ami igazán tetszik :D
2009. dec. 29. 17:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2009. dec. 29. 17:39
 6/11 anonim ***** válasza:
És a rajzaidat másolod, vagy magadtól alkotsz?
2009. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Vegyesen, mivel szeretem a lovakat, csak azokat másolom.Magamtól ilyen embereket szoktam,növényeket..


De a röhejes szerintem az, hogy középiskolában divat-és stílustervezőre jelentkeztem.:S:D

2009. dec. 29. 18:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor lehet megvan a probléma.. (:

Gondolom ez is nyomaszt kicsit.. Hogy olyan suliba mész, ahol fontos, hogy legyen saját stílusod, hiszen így tudsz egyedi ruhákat tervezni majd..

És szerintem neked amúgy van saját stílusod, csak már tudat alatt is igyekszel, nehogy lemaradj a többiektől, korszerű maradj, divatos stb..


Nem biztos, hogy ez az ok, de gondolkozz el rajta (:

Lehet pályát tévesztettél.. de még nem késő.

2009. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van..ezt a sulit az utolsó percekben választottam ki, a rajz miatt, mert már azzal nagy probléma nem lesz..


köszönöm. :)

2009. dec. 29. 23:05
 10/11 anonim ***** válasza:
semmiképpen se utánozz le másokat. ez tény hogy nagyon idegesítő
2009. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!