Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hisztek a karmában?

Ti hisztek a karmában?

Figyelt kérdés
Hisztek az úgynevezett tegyél jó dolgokat és veled is jó dolgok történnek-ben?Van az a sorozat is hogy: A nevem earl és abba is van egy listája a rossz dolgairól kijavítja őket és történik vele valami jó.Valaki kipróbálta már ezt?bejött?szerintetek (saját tapasztalatból) létezik ez?Van olyan köztetek aki rossz volt, kijavította őket és jó dolgok történtek vele

#sors #karma #A nevem Earl #mxy name is earl
2013. jún. 13. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azon a szellemi szinten, ahol mi létezünk (21. szd-i, keletközép-európai, bérből és fizetésből élők) nincs a karma létére adekvát bizonyíték. Ezen a szinten, ahol mi a mindennapjainkat éljük (magyarán nem vagyunk megvilágosodottak, nem irányítjuk a sorsunkat készségszinten) elfogadhatod munkahipotézisnek a karma, mint törvény létét, vagy elutasíthatod azt. Ezen elutasítás a törvény működését nem zavarja, de azt, hogy Te létedet szervezettebbnek, működésedet következetesebbnek, és magadat az életed irányítójának élhesd meg, azt bizony zavarni fogja. Vagyis magadért dönts annak érdekében, hogy elfogadod v. elutasítod a törvény betartását.


A karma törvényének tisztelete nem azt jelenti, hogy minden rosszat el kell fogadnod, nem azt jelenti, hogy hagyod magad kihasználni, hanem azt jelenti, vállalod az életedért a felelősséget. Ezt-és-ezt ettem, ezt-és-ezt eredményezte, és ez-és-ez lett a következménye. Ide juttattam magam.


A hitedtől függetlenül működik a törvény.


Üdv R.

2013. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Nem tudom eldönteni, eddig rossz voltam és átlAGOSak voltak a körülöttem történő dolgok, de nemis olyan régen elkeztem megjavulni elcsendesedni nincs annyi gond velem de mégis több rossz történik mint ami eddig történt :/

nem tudom eldönteni

2013. jún. 14. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2013. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem
2014. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeretem az a sorozatot.

Nem hiszek a karmában, viszont azt hiszem, hogy - mint Earl - én is a karma k×-ja vagyok... Sajnos semmi nem jön össze jól, hiába az igyekezet.

2014. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!