Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Szeretnék népszeru lenni, ilettve népeszerubb, mint most. Viszont nem értem hogy miért nincsenek barátaim. Az osztálybol mindenkivel kijovok, viszont néha ugy érzem, mintha páran csak megturnének. Nem hívnak sehova, szinte naponta otthon ulok. Jol érzem magam a boromben, nem vagyok csunya, viszont szupermodell se, sokat nevetek. Mi a titka? Miért van az, hogy ha a barátnommel osszebarátkozunk ugyanazzal a személlyek, akkor vele joban van, velem meg nem? hogy tudnék ezen változtatni?

2013. jún. 13. 20:48
 1/5 anonim válasza:

Ha az osztályból mindenkivel kijössz, az már alapból nem rossz. Páran csak megtűrnek, és? Nem szerethet mindenki és nem lehetsz mindenkinek szimpatikus. Inkább a barátok minőségére, mint mennyiségére menj. Ne várj rá, hogy mások hívjanak el, hívd el te őket. Legalábbis egyszer-kétszer. Ha később se jelentkeznek, akkor új embereknél érdemes próbálkozni. Ismerkedj, járj el sportolni, szakkörre, ami érdekel, bulizni (mértékkel!)

Ha rendes vagy és szimpatikus az embereknek, akkor biztosan népszerű leszel, de szerintem a fő cél itt először az, hogy néhány igaz barátot találj, ami időbe telik, de megéri. Kitartást!


*****

2013. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a választ, csak sajnos nem tudok jol ismerkedni, de majd belejovok :)
2013. jún. 13. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Mindenkivel eléggé jól kijövök, de annyira nem vagyok egyikkel sem jóban, hogy ha van kedve pl kávézni rám csörögjön. Engem is zavar, de nem tudom mi lehet a gond...valószínűleg bennem van.
2013. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pityupocse ***** válasza:

Ismét nem tiszta hogy hány éves vagy, de gondolom, hogy 18 hoz közeli, tehát suli után nem anyu vagy apu visz haza, hanem egyedül mész, és a többiek is ezt teszik. Remek alkalom, hogy valakivel beszélgess az úton, persze lehet senki nem lakik arra amerre te, de ez sem akkora tragédia.


Második és egyben igen sikeres taktika, ha utolsó óra után feldobod az ötlet, azoknál akikkel jobban érzed magad, és nem azoknál akik szerinted csak megtűrnek, hogy üljetek be hazafelé menet egy sörre kvra, fagyira, lényegtelen, csak az számít, hogy te légy az ötlet gazda, és tőled terjedjen a meghívás. Ez nem feltétlen kell egymás után csinálni minden nap, mert hamar az az érzése lehet a többieknek, hogy valami hátsó szándékkal teszed azt amit.


Viszont hosszú távra lebontva, mondjuk 1-2 hónap, elmentek 1-2 x hetente csak suli után, már kialakít 1 bizalmi kört, és valószínűleg hívni fognak, ha sulin kívül elmennek ugyanígy beülni valahova.


A módszer 100%-os, amennyiben az általad említett helyzetben vagy, ha nem válna be, augusztusban szólj, és teljes körú visszatérítést kapsz.

2013. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem légy határozott, úgy értem, talán nyiss mások felé. És lássák, hogy te is egyéniség vagy, jó ötletekkel, értékekkel. :) Előttem amúgy már leírták a lényeget, azt hiszem :D Hajrá!
2013. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!