Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok kirekesztve az...

Miért vagyok kirekesztve az osztályból, és miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Az osztály nem összetartó, mégis úgy érzem, sokan nem kedvelnek és kerülnek, és ha mondok valamit akkor nem is reagálnak rá, mintha ott sem lennék! Elég érzékeny lány vagyok, úgyhogy komolyan bántanak az ilyen dolgok, főleg ez. Nem tudom mit tegyek hogy több barátom legyen (max 1-2 van) és hogy ne legyek mindig egyedül, így suliba sincs kedvem menni, és még az életkedvem is elmegy. Mit tegyek?


Kétségbeesett 17L.


2013. máj. 9. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Tanuld meg letojni őket és nyugodj meg, érettségivel ők is ezt fogják majd egymással! ;) A középsuli néha szívás.
2013. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*érettségi után
2013. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érettségi után volt egy "összejövetelszerűség" az osztálynak bográcsozás, főzöcskézés, dumálás stb. Ott bőgött a többség (azok is akik ellenségei voltak egymásnak 4 éven keresztül) egymás vállán hogy így meg úgy de tartják a kapcsolatot. 6 éve volt ez, azóta nem hallottam 1 emberről sem. Nem mintha bánnám, mert utáltam őket
2013. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!