Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátom kómában van. Nagyon...

A barátom kómában van. Nagyon félek, megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Elegem van az összes autóból egy életre. Másfél hete egyik este neki ment egy oszlopnak és lehet, hogy nem fog felépülni. Aznap délután meg még veszekedtem vele egy értelmetlen dolog miatt és haraggal ment el. Lehet, hogy miattam történt mert ideges volt :( Sírok már napok óta, aludni se bírok, mellette vagyok amikor csak lehet de nem tudok megnyugodni mert nagyon félek, nem kívánom senkinek ezt az érzést. Belehalok :(
2013. jún. 14. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
józan volt?
2013. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így járt... sajnos előfordulnak ilyen balesetek, főleg suzukival és a hasonló papírkocsikkal :/ Na meg nem árt, ha az ember beköti magát!!! Meg a fék és az ABS is működik! Meg főleg, hogy józan legyen!

Törődj bele, és bízz benne, hogy felépül!

2013. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi van vele? Felébredt már?
2013. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!