Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elment az életkedvem, mit...

Elment az életkedvem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet velem, de egyre jobban úgy érzem, hogy nincs semmim, és soha nem is lesz. Nemrég végeztem a sulival, fél éve van munkám, amit nem szeretek (de ez van, nem tudok mit csinálni). Most egy új szakmát tanulok munka mellett, olyat amiben örömömet lelem. De még van hátra fél év, és addig muszáj ezt csinálnom. Tényleg nagyon utálom, de nem panaszkodom (legalábbis másoknak nem, kivéve a mostanit). Kicsit úgy érzem, hogy elegem lett az életből, elmennék pár hétre innen, de nincs miből. Tényleg nem tudom mihez kezdjek. Hogyan lehetne jobb az életkedvem?
2013. jún. 15. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
anyám mennyi bajod van.... frissen végzett dolgozo ember vagy és mellette még szakmát is tudsz tanulni? lehet h szara munkád de gondolkodj pozitivan meg nézz más állások után...fél magyarország munkanélküli évek ota nem tudja eltartani a családját, elvesztik a házukat... örülj hogy neked vannak lehetöségeid.
2013. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sokra nem mentem vele, de legalább a kérdésemre válaszoltál... -.-"
2013. jún. 15. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:

olvass a sorok között. gondolkodj pozitivan. már csak fél éved van aztán ha mázlid van találsz olyan munkát az uj szakmáddal ami boldoggá tesz.

én 27 évesen itthon dekkolok,mert ha albit vennék ki,mindenem elmenne rá nem fejlödnék semmit,nem lenne miböl élnem. nem tudnék elmenni sehova. ez is csak egy állapot mert ettöl nem jutok feljebb de mégis legalább tudok kirándulni, lovagolni korizni stb,ami érdekel. de ettöl még házam nem lesz, se saját életem.én se látom hogy tudnék feljebb jutni de örülök hogy van munkám és van hol laknom és ettöl még nem keseredem el. mert hiszek benne h jön majd valami ami mindent megváltoztat.kezd kicsiben.. kelj fel ugy reggel h fasza csávo/csaj vagy, szép az élet a madarak csiripelnek mittomén. én is igy kezdtem voltam depresszios, pesszimista, minden.aproságokban keress örömöt,ami nem vágyálom(dejo lenne) hanem tényleg a szép idö, a kellemes szellö, a madarak, egy szép fa ilyesmi. ez most az én példám, ezt helyettesitsd be az általad kedvelt dolgokba.egy idö után spontán fogsz mosolyogni.tényleg müködik.

2013. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

már sokkal jobban vagyok. megpróbáltam úgy kezdeni a napot, hogy örüljek dolgoknak, és remek napom volt. még a munka is elég klassz volt. :)

2013. jún. 18. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!