Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen elment az életkedvem,...

Teljesen elment az életkedvem, szinte már félek a hétfőtől, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az lenne a probléma már egy ideje nem voltam suliban, mivel eléggé beteg voltam, és most egyszerűen nincs kedvem vissza menni. Tudom, ez most gyerekesnek tűnhet, de nem az, a barátaim sem igaz barátok, max váltunk pár szót és kész, ráadásul a tanárok is kifogtak maguknak, mivel nyár közepén el fogunk költözni a városból , és iskolát váltok, ezért valamiért cseszekedési fétisük lett. Annyira nincs kedvem hozzá, de tudom hogy muszáj, lehet hogy fura, de már az öngyilkosságon is gondolkoztam, lehet hülyeség, de én nekem régen is csak a barátok tartották bennem lelket, de most hogy azok is szeszélyesek, szinte már nincs semmim ott.

És még június 14. olyan messze van számomra, lehet hogy nem , de számomra igen, egy magányos embernek igen.

Legyetek szívesek, segítsetek valamilyen módon, mit csináljak?


2013. ápr. 28. 03:10
 1/1 anonim válasza:

Ismerem az érzést, nekem nem voltak igazi barátaim a suliban. Sőtt most sincsenek. Pesten élek már 3-4 éve és összesen 2 "barátnőm" van, abból 1 már külföldön, a másikkal egy évben kétszer ha találkozok. Nem tudom miért van ez igy, pedig normális embernek tartom magam, megértő vagyok, kedves és türelmes. És a külsőm is rendben van. Én állandóan azt érzem, hogy egyedül vagyok. Igaz van párom, de nem úgy vannak a dolgok ahogy képzeltem.

Szóval ezzel nem vagy kisegítve, de csak azt akartam mondani, hogy ilyenkor én mindig arra gondolok, ha elkeseredem, hogy vannak hozzám hasonló gondokkal rendelkező emberek, sőtt van akinek még szarabb is, mégis itt van köztünk és nem adja fel.

Te se keseredj el, ne add fel és küzdj. Tudom ezt akarod most a legkevésbé, de az élet maga a küzdelem. Biztosan vannak terveid, álmaid amiket meg szeretnél valósítani. Ne foglalkozz a tanárokkal, a barátaid viselkedésével, engedd el a füled mellett ha piszkálnak. A hétfő is el fog telni és majd meglátod nem is lesz olyan szörnyű. Én is álltalában a legrosszabbra gondolok, aztán rájövök, hogy nem is olyan szörnyű minden ahogy gondoltam. Ha gondolod írj priviben, beszélgethetünk, legalább én is szerzek barátokat :-)

2013. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!