Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Üres az életem, és semminek...

Üres az életem, és semminek sem tudok örülni, pedig szinte mindenem megvan, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok

Érettségim megvan, most végeztem szakmával, és már állásom is van. 1 éve megszereztem a B-s jogosítványt, szinte saját pénzből, tehát értékelem. Minden egyebem is megvan, ami tárgy (telefon, gép stb...) még sem tudok semminek sem örülni, teljesen magányos vagyok, és üres. Mondjuk hétköznaponként általában egész nap egyedül vagyok mert nincs itthon senki (én csak 2 hét múlva kezdek dolgozni)

Igazából hatalmas önbizalomhiányom is van, nem szoktam bulizni járni, sem "szórakozni". Sportolok heti 4× edzés (konditeremben), ez eleinte nagyon sokat segített, mára már azonban annyira az életem része, hogy ez is teljesen megszokott, monoton. Haverjaim vannak, de ilyen "eljárósok" nincsenek

Barátnő... talán ez lenne minden ami megoldaná az összes gondomat, de reménytelennek érzem magam ebben, mint ahogy minden másban is, ráadásul a korombeliek nagyrésze, pont olyan, amilyen nekem nem kellene. Én jobb örülnék egy ilyen "unalmas" lánynak, aki csak velem, én pedig csak vele


2013. jún. 15. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is változtass a gondolkodásmódodon! Ilyen negatív életszemlélettel nem mész semmire! Ismerkedj, szerezz új barátokat. Járj el bulizni, szórakozni, semmi rossz nincs abban ha néhanapján kiereszted a gőzt, táncolsz egy jót, vagy épp sörözni mész a haverokkal. Ha az élet napos oldalát nézed nem lessz olyan szörnyű, és előbb utóbb a nagy ő is rádtalál majd!
2013. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak... fogalmam sincs, hogy miért kellene változtatnom a gondolkodásmódomon. Semmi olyat nem tudok ami miatt pozitívan kellene néznem az életet, a saját életemet, magamat.

Sörözni nem szoktam, és semmilyen alkoholt nem iszok, túl sok ellenpéldát láttam már :( Bulizás pedig szintén ezzel jár sajnos, ha meg nem iszik az ember akkor kinézik, abból pedig nem kérek. Táncolni meg :) jujjj...

Nagyon hálás vagyok a tippért, tényleg, csak én valami más életet szeretnék, nem ilyen bulizósat.

Egy olyat ahol van egy lány, akivel most például kirándulhatnék, este elmehetnék moziba, elnéznénk egy állatkertbe, "kiülnénk a fűbe" és semmit sem csinálnánk

Remélem érted:)...

2013. jún. 15. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj. Próbáld meg összeszedni magad, szerezz egy barátnőt, utána pedig nem tudsz többé erre gondolni, mert egy csaj kiszínezi az életedet. (Mármint általában :D)
2013. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudod mi a vicces? Hogy folyamatosan ezen vagyok, még sem találok egyet sem

Mármint nem hiszem, hogy válogatós vagyok, van aki tetszik, van aki nem, viszont a belső a legtöbb lánynál hát. . .

Vagy lehet az a baj, hogy egy olyan lány aki nekem kell, valahogy máshol / máshogy kell megtalálni, viszont akkor azt nem tudom hogy hogyan

2013. jún. 15. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Azért kellene pozitívan nézd az életed, mert szerintem sokkal jobb egy általad szépnek megítélt világban élni, mint egy olyanban, amiben csak rágódsz, nem tudsz boldog lenni...Szerintem! A szerelemről meg mit mondjak? Várj türelmesen! Vannak lányok akik szeretik az ilyen romantikus pasikat, mint te. Ismered a mondást a szerelem mindíg a legváratlanabb pillanatban toppan be!:)
2013. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nos?
2022. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!