Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne változtatni...

Hogyan lehetne változtatni ezen? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés
Alapvetően az problémám, hogy nem vagyok/voltam menő(menő: olyan ember, aki értelmes, tud kommunikálni az emberekkel, nem kell másokat üldöznie, hogy szórakozzanak egyet, jól tanul, kreatív, vicces, tájékozott, ilyenek..-saját def.) Ennek tulajdonképpen a családom az oka. az apám kicsi korom óta csak kritizált, elültette bennem, hogy semmi nem fog sikerülni, minden tervem hülyeség, fejletlen vagyok, stb.. Lassan húsz leszek, és szégyellem magam az összes ember előtt. Elidegenedtem mindentől, és mindenkitől. Irigy vagyok, és fáj, ha sikeres embert látok. Ki akarok már szabadulni innen, de nem megy. Egyre gyakrabban fordul meg a fejemben, hogy nincs értelme az életemnek, ilyenkor pedig öngyilkos akarok lenni..
2013. jún. 15. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A költözés költségesebb de kifizetődőbb.

Vagy világgá mehetsz, ha hiszed ha nem én 1,5 évig hajléktalan voltam.

2013. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nahát, neked sem lehetett könnyű... Hány éves voltál? miért mentél el otthonról?
2013. jún. 15. 18:55
 3/3 Pityupocse ***** válasza:

Azért talán, a világgá sétálás nem megoldás, és a kérdező végső megoldása, sem javítana a helyzeten.


Az irigység a egy természetes emberi tulajdonság, mindenki rendelkezik, vele, van aki nem figyel rá, ezáltal nem zavarja, hogy nála jóval sikeresebb emberek is leledzenek ezen a sárgolyón, és vannak az olyanok mint te, akik szívesen elkennék a száját azoknak akiknek kicsivel jobban jött ki a lépés.


Viszont te még csak 19 éves, vagy fogalmad sincs, mi lesz 4 év múlva. Az hogy a jelenlegi kortársaid jobban állnak bizonyos szemszögből, barátok, barátnő, iskola munkahelyi sikerek, elég változó.


Ahhoz, hogy ki tudj lépni, ebből a hangulatból, mindenképp szociális kapcsolatokra lesz szükséged. Ha már az összes barátoddal eltávolodtál, és nem mered vagy tudod elhívni őket sörözni, vagy dartsozni, bármilyen általános szórakozásra, akkor sincs még itt az ideje a végső lemondásnak.


Az internet elég nagy, sőt szinte végtelen, elkezdhetsz némi sikert elérni, online viszonylatban. Pl ott a chat.hu , rengeteg ember látogatja még manapság is.


Nem kell csajoznod, csupán ismerkedj meg lányokkal, de részedről ne legyen tétje, ne akarj találkozni velük vagy bármit is elérni, hogy képek kapj, stb. Az elején, csak ismerkedj, és figyeld a reakciókat, kit szórakoztatsz, és mennyi idő alatt sikerül kiépítened egy minimális bizalmat.


Itt elérsz 1-2 sikert, akkor tovább léphetsz, esetleg Fb-n is próbálkozhatsz olyanokkal akikkel 1 városban élsz, és már van tétje a dolognak.


Nagyon fontos, hogy az elején olyanokkal gyakorolj akik nincsenek elérhető közelségben, hogy megszabadulj attól a tehertől, ez megint milyen jó lett volna, de elszúrtam.

2013. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!